TeknoDiot.com
   
   

God of War’ın Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı! (Güncellendi)

God of War'ın Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı! (Güncellendi)

Sadece PlayStation 4 için geliştirilen yeni God of War’ın yeni oynanış videosu yayınlandı. Oyuncuları God of War baş karakteri olan sinirli ama olgun bir Kratos bekliyor. God of War’ın yeni oynanış videosu sızdı.

PlayStation 2 ile başlayan God of War serisi bu zamana kadar geliştirilerek devam etti. Bu sefer normalden daha iyi ve yeniden tasarlanan bir oyun oyuncular ile buluşacak. Santa Monica Studio, God of War’ı sil baştan tasarlayarak 20 Nisan‘da karşımıza çıkacak. İzometrik kamera açısından TPS’e geçiş yapan yeni oyun, Kratos‘un oğlu olduğunu düşündüğümüz karakter ile olan macerasını oyunseverler ile buluşturacak. Yayınlanan videoda da oynanış dinamikleri göze çarpıyor.

God of War'ın Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı! (Güncellendi)

[ilgiliicerik icerik_id=”13564″]

God of War’ın yeni oynanış videosu sızdı. Yeni God of War’ın grafikleri de oyuncuları heyecanlandırmaya yetiyor. Sadece PlayStation 4 için çıkış yapacağının altını tekrar çizelim. PlayStation 4 Pro’da 4K ve PS4’te ise 1080P olarak çalışacak olan God of War’ın yayınlanan oynanış videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


1 yorum

Avatar
Kutay Tabakoğlu 22 Mart 2018 at 16:11

PC ye çıksada oynasak

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.