God of War'ın Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı!

God of War’ın Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı! (Güncellendi)

Abone Ol 

Sadece PlayStation 4 için geliştirilen yeni God of War’ın yeni oynanış videosu yayınlandı. Oyuncuları God of War baş karakteri olan sinirli ama olgun bir Kratos bekliyor. God of War’ın yeni oynanış videosu sızdı.

takipçi satın al
takipçi satın al

PlayStation 2 ile başlayan God of War serisi bu zamana kadar geliştirilerek devam etti. Bu sefer normalden daha iyi ve yeniden tasarlanan bir oyun oyuncular ile buluşacak. Santa Monica Studio, God of War’ı sil baştan tasarlayarak 20 Nisan‘da karşımıza çıkacak. İzometrik kamera açısından TPS’e geçiş yapan yeni oyun, Kratos‘un oğlu olduğunu düşündüğümüz karakter ile olan macerasını oyunseverler ile buluşturacak. Yayınlanan videoda da oynanış dinamikleri göze çarpıyor.

God of War'ın Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı! (Güncellendi)

[ilgiliicerik icerik_id=”13564″]

God of War’ın yeni oynanış videosu sızdı. Yeni God of War’ın grafikleri de oyuncuları heyecanlandırmaya yetiyor. Sadece PlayStation 4 için çıkış yapacağının altını tekrar çizelim. PlayStation 4 Pro’da 4K ve PS4’te ise 1080P olarak çalışacak olan God of War’ın yayınlanan oynanış videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Göz atın:   Oyunculara Müjde: Dying Light Büyük İndirimde

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL