«
  1. Ana sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. God of War’ın Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı! (Güncellendi)

God of War’ın Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı! (Güncellendi)

God of War Oynanış Videosu , God of War Oynanış Videosu çıkış tarihi

Sadece PlayStation 4 için geliştirilen yeni God of War’ın yeni oynanış videosu yayınlandı. Oyuncuları God of War baş karakteri olan sinirli ama olgun bir Kratos bekliyor. God of War’ın yeni oynanış videosu sızdı.

PlayStation 2 ile başlayan God of War serisi bu zamana kadar geliştirilerek devam etti. Bu sefer normalden daha iyi ve yeniden tasarlanan bir oyun oyuncular ile buluşacak. Santa Monica Studio, God of War’ı sil baştan tasarlayarak 20 Nisan‘da karşımıza çıkacak. İzometrik kamera açısından TPS’e geçiş yapan yeni oyun, Kratos‘un oğlu olduğunu düşündüğümüz karakter ile olan macerasını oyunseverler ile buluşturacak. Yayınlanan videoda da oynanış dinamikleri göze çarpıyor.

God of War Oynanış Videosu

[ilgiliicerik icerik_id=”13564″]

God of War’ın yeni oynanış videosu sızdı. Yeni God of War’ın grafikleri de oyuncuları heyecanlandırmaya yetiyor. Sadece PlayStation 4 için çıkış yapacağının altını tekrar çizelim. PlayStation 4 Pro’da 4K ve PS4’te ise 1080P olarak çalışacak olan God of War’ın yayınlanan oynanış videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Yorumlar

  1. Avatar
    Kutay Tabakoğlu

    PC ye çıksada oynasak