General Mobile GM6 Android Oreo 8.0 Aldı

Google’ın AndroidOne projesind eyer alan General Mobile’ın yeni cihazı ilk güncellenen oldu. General Mobile  GM 6 Android Oreo ile buluştu.

Ucuzluğu ve özellikleriyle hepimizin göz bebeği olan general mobile Türk markası olarak bizlerin gurur kaynağı olmakta  Son 3-4 aydır Android 8.0 oreo nezaman çıkacak nezaman telefonlar dağıtılmaya başlanacak pek çok tartışma konusu oldu. Eğer sizde General mobile GM6 kullanıcısı iseniz ayarlar bölümünden en altta telefon hakkında kısmına girip sistem güncellemeleri kısmından telefonunuzu 8.0 Oreo güncellemesini kurabilirsiniz.

https://teknodiot.com/ces-2018de-samsung-ve-lg-hangi-telefonlari-tanitacak-7779.html

Çok Beklenen Oreo Güncellemesi Ne Gibi Özellikler Getirdi ?

PIP :  Aslında bu özellik çok işe yarayacak bir işlem yaparken işlem yaptığın ekranı dilediğiniz yere konumlandırabilirsiniz. bu sayede iki işi bir arada yapabilirisiniz.

PİL ( BATARYA) :  özellikle General mobile cihazlarda şarj hızlı bitmekte Android 8.0 Oreo sayesinde artık arka planda kullandığınız uygulamalar’a limit getirilerek daha az şarj ve perfonmas almanız sağlanacak.

Ayarlar Menüsü : ayarlar bölümünden aradığınız özelliği daha hızlı bulmanıza yarayacak bu özellik sayesinde  daha hızlı ve sorunsuz işlem yapabileceksiniz.

Bildirim Geciktirme : Sizde bildirimlerden çok fazla sıkıldıysanız ve daha sonra bakmak istiyorsanız bildirimlere bu sayede uygulama bildirimi 15 DK,30 DK şeklinde istenilen zamana göre ayarlanabilecek bu benzer özellik telefonlarımıza kurduğumuz alarm’dan farksız.

Ekranı İkiye Bölmek : Android 7.0 ile karşımıza gelmişti fakat her uygulamada iyi çalışmıyordu ve problemler bulunuyordu  Android 8.0 Oreo sayesinde artık daha sorunsuz şekilde bu özellik kullanılabilecek.

Ve Her Güncellemelerin vazgeçilmezi yeni Emojiler bizleri yazısız kendimizi anlatmaya sağlayan emojilerde pek çok kullanıcı tarafından kullanılıyor. Teknodiot.com Takipte Kalmayı Unutmayın En Güncel Teklonoji Haberleri.

Göz atın:   ESET'e ‘False Positive’ Testinden Ödül
Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu