Multiplayer Chapter VII Gerçekleşti

Geleneksel Chapter Serisinin 7. Ayağı Gerçekleşti

Abone Ol 

6000’den fazla kişinin katıldığı etkinliği Twitch kanalından yapılan canlı yayın 500bin’den fazla izleme aldı.

Multiplayer’ın gelenekselleşen Espor ve Oyun Festivali Chapter serisi, 7. ayağıyla 26 Ocak’ta Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde oyun hayranlarıyla buluştu. 6000’den fazla katılımcı, teknoloji, espor ve oyun dünyasının ünlü isimleriyle buluştu ve eğlenceli turnuvalara katıldı. Festivale WTCN, Jahrein, Kendine Müzisyen, PintiPanda gibi 50 den fazla ünlü yayıncı katılım gösterdi. Onlarla fotoğraf çektirmek isteyen oyun severler uzun kuyruklar oluşturdu.

45.000 TL ödül havuzlu Gillette Fortnite Turnuvası gibi büyük espor turnuvalarının finallerine ev sahipliği yaptı. Fortnite turnuvasının finalin de birinci  Ferit wtcN Karakaya’nın takımı oldu.

Chapter VII etkinliğinde; katılımcılar sevdikleri ünlülerle buluşma, favori oyunlarının turnuvalarına katılma ve teknolojinin son örneklerini deneyimleme şansı buldu.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Etkinlik Gillette, Monster Energy, Casper Excalibur, Alienware, Playstation, Xbox, Adcolony, ve Virgin Radio Türkiye gibi firmaların işbirliğinde gerçekleşti.

“ESPOR VE OYUN SEKTÖRÜ TÜRKİYE’DE Kİ DEV POTANSİYALİNE ERİŞMEK ÜZERE HIZLA İLERLİYOR”

Geleneksel Chapter Serisinin 7. Ayağı Gerçekleşti

Multiplayer CEO’su Merthan Yalçın festivalin espor ve oyun dünyası açısından önemini şu şekilde açıklıyor;

“Globalde oyun dünyası 138 milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bunun 125 milyar doları dijital tarafı, 70 milyar doları mobil üzerine, Türkiye’deki dev potansiyeline erişmek üzere hızla büyümeye devam ediyor. Ancak espor ve dijital gaming tek bir oyun etrafında dönen bir evren değil, bu yüzden farklı oyunlar ve turnuvalar ile bu bağımsız festivalde çok renkliliği ve çok sesliği tüm espor ve oyun severlerle birlikte kutluyoruz. Chapter VII’ye gelen binlerce takipçimize teşekkür ederiz,  Chapter VIII de görüşmek üzere ” dedi.

Multiplayer, Chapter VII festivaline fiziki olarak katılamayanlar için çok kameralı ve rejili bir prodüksiyonla Twitch kanalında etkinlik boyunca canlı yayın yapıldı. Canlı yayın 500 bin den  fazla izlenme aldı.

Etkinlikten diğer görseller;

Göz atın:   e-Spor Üniversite Ligi Türkiye Şampiyonu Belli Oldu

Geleneksel Chapter Serisinin 7. Ayağı Gerçekleşti

Geleneksel Chapter Serisinin 7. Ayağı Gerçekleşti

Geleneksel Chapter Serisinin 7. Ayağı Gerçekleşti

Geleneksel Chapter Serisinin 7. Ayağı Gerçekleşti

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu