TeknoDiot
     
     
     

GeForce, The International 2018’in Grafik Platformu Oldu

GeForce, The International 2018’in Grafik Platformu Oldu

Dünyanın en büyük e-spor turnuvası The International 2018, bizim sorumluluğumuzda.

Geçen yılki destansı DOTA 2 etkinliğinin tekrarından beri, Valve önemli değişikliklerle gelen Pro Circuit’i tanıttı. En iyi DOTA 2 takımları, The International 2018’e katılmaya hak kazanmak için gereken puanları kazanabilmek amacıyla dünyanın dört bir yanındaki 11 majör ve 16 minör takımla savaştı.

Son 18 takım, Vancouver’de (Kanada topraklarında ilk kez) yarışmak üzere… Sürekli yükselen ödül havuzu şimdiden 22 milyonun üzerinde. Gözlemciler, geçtiğimiz yıl TI7’de yer alan 24 milyon dolarlık rekorun yakalanacağını ya da kırılacağını planlıyorlar.

Yılın en büyük DOTA 2 etkinliği için bir e-spor hayranı kadar heyecan duyuyoruz ve hareketin başlamasını bekleyemiyoruz. GeForce’un, GeForce GTX 1080 Ti GPU’lar ve Acer 240Hz G-SYNC Predator monitörleriyle destekleyerek, bir kez daha The International etkinliğinin grafik platformu olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

[sp-related style=”dark” id=”27082″]

GeForce, The International 2018’in Grafik Platformu Oldu

[sp-related style=”dark” id=”26809″]

The International’da GeForce ESports

Dünyanın en iyi e-spor takımları GeForce’i seçerken, GeForce e-spor ailesinden dört takımın TI8’de yarışmasından heyecan duyuyoruz. DOTA 2 Pro Circuit’deki başarılı oyunları sayesinde en iyi DOTA 2 takımları Newbee, Team Liquid ve Team Secret tüm davetleri aldı. TNC Pro ise farklı bir yoldan devam ederek ve Güneydoğu Asya aracılığıyla katılmak için hak kazandı.

Her bir ekibin bu işi başarmak için attığı çalışmadan gurur duyuyoruz. NVIDIA, her GeForce e-spor takımı için donanım desteği vermesinin yanı sıra, turnuvalara hazırlık için GeForce Esports boot camp şeklinde eğitim sunuyor. Bu doğrultuda Team Secret, bugün TI8’den önce HQ GeForce Esports stüdyosunda boot camp yapacak.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Steam’den Oyuncuları Üzecek Açıklama

Buğra Noyan

Epic Games, Kullanıcılarına 60 TL Değerinde İndirim Kuponu Dağıtıyor!

Yusuf Karcılar

Hafta Sonuna Özel Steam’de İndirim Yağmuru!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.