TeknoDiot
     
     
     

GeForce GTX, Battlefield 5’in PC Platformu Olarak Geliyor

GeForce GTX, Battlefield 5’in PC Platformu Olarak Geliyor

Dün Battlefield 5 duyurulmuştu ve sizlere tüm detaylarını aktarmıştık. O ki GeForce GTX, PC platformu ile gelecek. GeForce GTX, Battlefield 5’in PC Platformu Olarak Geliyor. İşte detaylar.

Battlefield V’i tanıtan Electronic Arts, GeForce GTX’i PC Platformu olarak duyurdu. NVIDIA, oyunun PC platformu olarak Battlefield V ekibinin PC deneyimini yaratmasına yardımcı oluyor. NVIDIA mühendisleri, GeForce oyun platformunun en iyi yönlerini PC oyuncularına taşımak için DICE’daki Battlefield V geliştiricileriyle birlikte çalışıyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”18001″]

Bu işbirliği, Battlefield V için GeForce Experience’ın Game Ready sürücülerini, optimize edilmiş oyun ayarlarını ve NVIDIA platformunun diğer özelliklerini sunacağı anlamına geliyor. NVIDIA, en yeni teknolojilerin entegrasyonunu sağlamak, performans için gerekli optimizasyonları gerçekleştirmek ve mükemmel bir PC deneyimi oluşturmak için çalışıyor. Dünyadaki en popüler FPS serilerinden biri olan Battlefield’ın, konsol ve PC’deki ekosisteminde bugüne kadar 54 milyondan fazla oyuncu yer aldı. Battlefield V, 19 Ekim’de 2. Dünya Savaşı’nı yeniden oyuncularla buluşturacak!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


İşte Half-Life 3’ün Tükçe Hikayesi!

Buğra Noyan

Ubisoft, Rainbow Six Siege DDoS Saldırganlarına Karşı Dava Açtı

Buğra Noyan

Call of Duty: WWII Headquarters Duyuruldu

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.