TeknoDiot.com
   
Image default
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » GearBest’den 11.11 Flaş İndirim Kampanyasında Türkiye’ye Özel İndirim

GearBest’den 11.11 Flaş İndirim Kampanyasında Türkiye’ye Özel İndirim


Yurt dışı e-ticaret sitelerinden bir tanesi olan GearBest’de 11.11 indirimlerine tam 1 gün kaldı peki GearBest’de müşterileri hangi indirimler bekliyor. 

Gearbest, Türkiye için indirim yapıyor. 11 Kasım’a kadar devam edecek indirim rüzgarında ilginizi çekecek sayısız ürün bulunuyor. Ülkemizde de oldukça büyük bir müşteri kitlesine sahip olan GearBest’de her kategoriden bir çok ürün 11.11 indirimleriyle birlikte yarı fiyatlarına satışa çıkacak.

Büyük İndirime 1 Gün Kaldı!

GearBest'den 11.11 Flaş İndirim Kampanyasında Türkiye'ye Özel İndirim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GearBest, AliExpress ve bir çok yurt dışı e-ticaret sitelerinde 5 dolara satılan bir ürünü ülkemizde 70-80 TL fiyat etiketiyle görürseniz şaşırmamalısınız. Astronomik vergi ücretleri bu konuda büyük etken oluşturuyor. Bununla birlikte son yıllarda Amazon, Gearbest gibi şirketler ülkemize daha çok önem vermeye başladılar. GearBest’in Türkiye’ye özel 11.11 indirimleri sayfasına hemen %90’a varan indirim fırsatları, 60 dolarlık indirim kuponları ile pek çok ürünün yer aldığı kampanyaya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


GTA Vice City’i Günümüzdeki Grafiklerle Oynamak İster Misiniz?

Buğra Noyan

Google Chrome Sekmeleri Başka Bir Cihazda Nasıl Açabilirsiniz?

Buğra Noyan

Kalp Krizini Engellemek İçin, Damar Plağını Yiyen Nanoparçacık Geliştirildi

Uğur Aydemir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.