TeknoDiot.com
   
     

Gaming İstanbul Vestel ile Renkleniyor

Gaming İstanbul Vestel ile Renkleniyor Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri Vestel Haberleri

Vestel, 1 – 4 Şubat tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek Gaming İstanbul 2018 Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı’nda yerini alıyor.

Türkiye’nin ilk global ölçekli dijital eğlence ve oyun fuarı olan GIST 2018’de Vestel, ziyaretçilere eğlenceli dakikalar ve ödüller vadediyor. Vestel, 1 – 4 Şubat tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Gaming İstanbul 2018 Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı’nda binlerce oyun severi eğlendirmeye hazır. 72 metrekarelik etkinlik alanında Vestel V-UHD Smart 75UD9650 75 inç LED TV, 7 renkten oluşan Mix & Go serisi, Venus Z10 cep telefonları ve Desibel K550 kulaklık gibi son teknoloji ürünlerini sergileyecek olan Vestel, oyun severlere de çeşitli oyunlar ve ödüllü yarışmalar ile 4 eğlence dolu gün vadediyor.

Hediyeler, indirim çekleri ve eğlenceli dakikalar

Bu Hafta Çıkacak Oyunlar Neler?

Gaming İstanbul Vestel ile Renkleniyor Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri Vestel Haberleri

Vestel VR gözlük ve Venus Z10 ile kendilerini dağların arasında heyecan dolu bir macera sunan sanal gerçeklik oyunu ‘Icaros’ Uçuş Simülatörü 3×3 videowall’da sanal bir kaleciye karşı penaltı vuruşu yaptıran Dijital Penaltı oyunu ile eğlencenin zirve yapacağı Vestel’in etkinlik alanında oyun severler ayrıca V-UHD Smart 75UD9650 75 inç LED TV’lerde Xbox One X oynamanın keyfini yaşayacaklar.

Vestel, stant alanına gelen tüm ziyaretçilere etkinlik boyunca; TV’de yüzde 10, beyaz eşyada yüzde 15, küçük ev aletlerinde yüzde 25, telefon ve tabletlerde yüzde 10 ve telefon aksesuarlarında yüzde 20 oranlarında geçerli indirim çeki hediye edecek.

Vestel, birbirinden farklı oyunları oynayarak hediyeler kazanmak, Vestel’in ürünlerini deneyimlemek ve indirim çekleri kazanmak isteyen herkesi GİST 2018’deki etkinlik alanına davet ediyor.

Gaming İstanbul Vestel ile Renkleniyor Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri Vestel Haberleri


1 yorum

Avatar
Muhammed Ali Sevinik 1 Şubat 2018 at 10:13

3D olsa daha güzel olacak

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.