Gaming İstanbul (GIST) 2018 Ne Zaman?

Ülkemizde düzenlenen en kapsamlı oyun fuarı olan Gaming İstanbul (GIST) 2018 ne zaman olacak? Sorusuna bu haberimizde yanıtlıyoruz.

Ülkemizde gelişimine devam eden oyun sektöründe en önemli faktörlerden birisi de oyun fuarları olduğuna herkes kanaat getirir. Bu konuların henüz daha başında olsak da fuar konularında iyi işler çıkarıyoruz. Fuar denince akla her zaman otomobil, tekne vs. fuarları gelir ancak bu fuarların yanında büyük bir organizasyon olan GIST geliyor.

GIST 2018, Peki Ne Zaman Başlıyor?

Bu yıl hem içerik hem de organizasyon anlamında dolu dolu geçen Gaming İstanbul, 2018 yılında da ziyaretçilerine kapılarını ne zaman açacak? İstanbul Kongre Merkezi‘nde yer alacak olan fuar, Gaming İstanbul fuarı 1 – 4 Şubat 2018 tarihinde kapılarını ziyaretçilerine açacak. Fuara beklenen ilgi fazla olacak gibi görünüyor. Yerli ve yabancı oyun firmalarının yanı sıra fuar sırasında oyun dünyasının önemli isimlerinin panelleri de yer alacak.

Buğra Noyan905 Posts

<p>TeknoDiot.com’un kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Sanat Tarihi bölümü okumakta. Fotoğrafçılığa da meraklı. Diğer girişimi ise; voilente.com</p>

0 Yorum

  Yorum Yap

  Login

  Welcome! Login in to your account

  Remember meLost your password?

  Don't have account. Register

  Lost Password

  Register