«
Gaming İstanbul (GIST) 2018 Ne Zaman? Oyun Haberleri Sektörel Haberler Teknoloji Haberleri

Ülkemizde düzenlenen en kapsamlı oyun fuarı olan Gaming İstanbul (GIST) 2018 ne zaman olacak? Sorusuna bu haberimizde yanıtlıyoruz.

Ülkemizde gelişimine devam eden oyun sektöründe en önemli faktörlerden birisi de oyun fuarları olduğuna herkes kanaat getirir. Bu konuların henüz daha başında olsak da fuar konularında iyi işler çıkarıyoruz. Fuar denince akla her zaman otomobil, tekne vs. fuarları gelir ancak bu fuarların yanında büyük bir organizasyon olan GIST geliyor.

GIST 2018, Peki Ne Zaman Başlıyor?

Bu yıl hem içerik hem de organizasyon anlamında dolu dolu geçen Gaming İstanbul, 2018 yılında da ziyaretçilerine kapılarını ne zaman açacak? İstanbul Kongre Merkezi‘nde yer alacak olan fuar, Gaming İstanbul fuarı 1 – 4 Şubat 2018 tarihinde kapılarını ziyaretçilerine açacak. Fuara beklenen ilgi fazla olacak gibi görünüyor. Yerli ve yabancı oyun firmalarının yanı sıra fuar sırasında oyun dünyasının önemli isimlerinin panelleri de yer alacak.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *