TeknoDiot
     
     
     

Gaming İstanbul (GIST) 2018 Ne Zaman?

Gaming İstanbul (GIST) 2018 Ne Zaman?

Ülkemizde düzenlenen en kapsamlı oyun fuarı olan Gaming İstanbul (GIST) 2018 ne zaman olacak? Sorusuna bu haberimizde yanıtlıyoruz.

Ülkemizde gelişimine devam eden oyun sektöründe en önemli faktörlerden birisi de oyun fuarları olduğuna herkes kanaat getirir. Bu konuların henüz daha başında olsak da fuar konularında iyi işler çıkarıyoruz. Fuar denince akla her zaman otomobil, tekne vs. fuarları gelir ancak bu fuarların yanında büyük bir organizasyon olan GIST geliyor.

GIST 2018, Peki Ne Zaman Başlıyor?

Bu yıl hem içerik hem de organizasyon anlamında dolu dolu geçen Gaming İstanbul, 2018 yılında da ziyaretçilerine kapılarını ne zaman açacak? İstanbul Kongre Merkezi‘nde yer alacak olan fuar, Gaming İstanbul fuarı 1 – 4 Şubat 2018 tarihinde kapılarını ziyaretçilerine açacak. Fuara beklenen ilgi fazla olacak gibi görünüyor. Yerli ve yabancı oyun firmalarının yanı sıra fuar sırasında oyun dünyasının önemli isimlerinin panelleri de yer alacak.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Schneider Electric, Yeni Yönetim Sistemini Tanıttı

Buğra Noyan

Samsung Galaxy A70s Yakında Çıkacak

Buğra Noyan

Logitech’den Sanal Gerçeklik Klavyesi Geliyor

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.