TeknoDiot
     
     
     

GameX 2018’e Son Günler!

GameX 2018’e Son Günler!

6-9 Eylül tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan GameX için herkesin aylardır beklediği bilet satışları başladı.

GameX nedir? GameX yeni çıkan oyunları tecrübe etme şansına erişebileceğiniz, sevdiğiniz YouTuber ve Streamer’lar ile tanışabileceğiniz, fotoğraf çekinip süre geçirebileceğiniz bir dijital oyun ve eğlence fuarı. Ayrıca bireysel ve grup cosplay yarışmaları ve Drone & Robot yarışları ile vakitınızı daha da keyifli hale getirebilirsiniz.

Geek Bazaar’da yaptığınız el işi ürünleri sergileyip satış yapabilir, Indie Game platformunda ise icra ettiğinız oyunları sergileyebilirsiniz. Ek olarak oyun geliştirme, cosplay, resim ve sanat mevzusundaki atölyelere katılabilirsiniz. Eğer bir web siteniz var ise veya YouTuber yahut Streamer iseniz başvuru yaparak etkinliğe öncelikli giriş hakkı sağlayıp takipçilerinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz.

GameX 2018’e Son Günler!

Biletlere buradan ulaşabilirsiniz.

GameX hakkında daha fazla detaylı bilgiye ulaşmak ve başvurularda bulunmak için;

http://www.gamex.com.tr/

https://www.gamexnow.com/

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


CS:GO Steam Avatarları #1

Uğur Aydemir

ETS 2 ve ATS için 1.32 Güncellemesi Nihayet Tamamlandı

Serhan Durgutlu

Call of Duty Mobile, Bilgisayar Üzerinde!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.