GameX 2018’e Son Günler!

GameX 2018’e Son Günler!

Abone Ol 

6-9 Eylül tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan GameX için herkesin aylardır beklediği bilet satışları başladı.

GameX nedir? GameX yeni çıkan oyunları tecrübe etme şansına erişebileceğiniz, sevdiğiniz YouTuber ve Streamer’lar ile tanışabileceğiniz, fotoğraf çekinip süre geçirebileceğiniz bir dijital oyun ve eğlence fuarı. Ayrıca bireysel ve grup cosplay yarışmaları ve Drone & Robot yarışları ile vakitınızı daha da keyifli hale getirebilirsiniz.

Geek Bazaar’da yaptığınız el işi ürünleri sergileyip satış yapabilir, Indie Game platformunda ise icra ettiğinız oyunları sergileyebilirsiniz. Ek olarak oyun geliştirme, cosplay, resim ve sanat mevzusundaki atölyelere katılabilirsiniz. Eğer bir web siteniz var ise veya YouTuber yahut Streamer iseniz başvuru yaparak etkinliğe öncelikli giriş hakkı sağlayıp takipçilerinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz.

GameX 2018’e Son Günler!

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Biletlere buradan ulaşabilirsiniz.

GameX hakkında daha fazla detaylı bilgiye ulaşmak ve başvurularda bulunmak için;

http://www.gamex.com.tr/

https://www.gamexnow.com/

 

Göz atın:   Vestel, Heyecan Garantili Standıyla GameX'te

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu