Galaxy Z Fold 2 Tasarımını Gözler Önüne Seren Görseller Sızdı

Samsung’un yeni katlanabilir telefon modeli Galaxy Z Fold 2’nin tasarım render görselleri sızdırıldı.

Galaxy Z Fold 2’nin delikli ekranı ve katlanabilir yapısını bizlerle buluşturan basın görselleri paylaşıldı. Samsung önümüzdeki hafta yani 5 Ağustos’ta yeni telefon modellerini tanıtacak. Şirketin Galaxy Unpacked etkinliği Galaxy Note 20 ailesini gözler önüne serecek.

Galaxy Watch 3 ve Galaxy Buds Live gibi yeni giyilebilir cihazların yanı sıra, şirket Galaxy Tab S7 serisi altında yeni bir tablet çifti de ortaya çıkaracak. Son olarak, Galaxy Fold ailesinin yeni üyesini Galaxy Z Fold 2 şeklinde göreceğiz.  Evet, not edebileceğiniz gibi, telefon bir Z getirecek. Belki Samsung onu en başarılı katlanabilirine yaklaştırmak istiyor bugüne kadar telefon, Galaxy Z Fold.

Samsung Galaxy Z Fold 2 görselleri

Samsung’un yeni katlanabilir telefonlarının basın görsellerine baktığımızda ilk dikkatimizi çeken şey çentiklerin ortadan kalkması oluyor. Delikli ekran tasarımıyla gelen telefon, önceki modele göre çok daha kaliteli gözüküyor. Arkasında 3 kamerayla gelen cihaz, katlanabilir telefon olmasının da etkisiyle bir miktar kalın görünüyor.

Galaxy Z Fold 2 Tasarımını Gözler Önüne Seren Görseller Sızdı

Samsung’un yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Fold 2’nin donanım özellikleriyle ilgili hala net bir açıklama yok, ancak Galaxy S20 Ultra’ya yakın bir kamera performansı ve amiral gemilerinde gördüğümüz yüksek bir donanıma sahip olacağı düşünülüyor. Telefonun fiyatının da boyutuyla doğru orantılı olarak yüksek olacağını söyleyebiliriz.

Bu telefonu birkaç sızıntıda gördük, ancak şimdi daha da gözler önüne serilmiş durumda. Katlanabilir telefonu ve stok duvar kağıdını gösteren birkaç yüksek çözünürlüklü render sızdırıldı. Bu yeni Z Fold 2’deki en büyük değişikliklerden biri, delikli bir tasarıma sahip olması. Orijinal kattaki ekranın büyük bir kısmını işgal eden çentiğin yerini alır. Görüntülere göre çok daha temiz bir tasarıma sahibiz.

Galaxy Z Fold 2 Tasarımını Gözler Önüne Seren Görseller Sızdı

Yeni modele ek olarak, yeni katlanabilir telefon daha büyük bir kapak ekranına sahiptir. Bu nedenle, katlanmış durumda otururken daha kullanışlı bir telefonumuz var. Her seferinde açmanız gerekmeyeceğinden çok yönlü bir telefon. Bir diğer ilginç ayrıntı, sızan renderın mistik bronz renk seçeneğindeki ahizeyi doğrulamasıdır. Bu renk, bu yılki Galaxy Unpacked için Samsung’un kahraman rengi gibi görünüyor. Diğer tüm Galaxy cihazlarında Bronz renk seçeneği bulunur.

Göz atın:   Samsung Müşteri Deneyimi Farklı Boyuta Taşınıyor
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu