TeknoDiot
   
   

Galaxy Watch Active 2 Sızdırıldı !

Galaxy Watch Active 2 Sızdırıldı !

Samsung’un Galaxy Watch Active 2 fotoğrafları FCC’de sızdırıldı.

Samsung’ un Unpacked etkinliğindeki Note 10 lansmanının yakında olduğunu biliyoruz, ancak şirketin yakında yeni bir akıllı saat çıkaracağına dair kanıtlar artıyor. Ve elbette, bu saat, ajansın onay taleplerini gönderdiği ve görüntülerle dolu olan FCC web sitesinde yayınlandı. Normalde, şirketler görüntülerin gizlenmesini ister, ancak bu sefer öyle bir şey olmadı.

Galaxy Watch Active 2 Sızdırıldı !

Galaxy Watch Active 2 bu Mart ayında piyasaya sürülen sürümünde bir yineleme olması bekleniyor. Bu saatle ilgili şikayetlerimizden biri, Samsung’un Tizen akıllı saat yazılımının dönen bir çerçeveyle kullanım için optimize edilmiş olmasına rağmen, orijinal Watch Active’ in sahip olmadığıydı. Bu yeni ekran, parmağınızı ekranın kenarından dolaştırarak gezinmenizi sağlayan, ekran etrafında dokunmaya duyarlı bir çerçeveye sahip olduğu söyleniyor. Ayrıca, EKG kalp atış hızı takibini ve düşmeyi algılamayı desteklemesi bekleniyor, bu özellikler başlangıçta mevcut olmayabilir.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.