Galaxy S9’un Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy S9 modelinin ne zaman çıkacağı merak konusu. Peki Samsung Galaxy S9 ne zaman çıkış yapması bekleniyor?

Samsung’un şuanda piyasada yer alan Galaxy S8, Galaxy S8 Plus ve Galaxy Note 8 modelleri ile piyasada iyi bir performans sergilenmekte. Peki Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelleri ne zaman çıkışını gerçekleştirecek.

Geçen günlerde sizlere Samsung’un amiral gemisi olacak olan Galaxy S9’un en net görsellerini yayınlamıştık. O habere hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.  İlkbahar aylarına sarkan tanıtım zamanı iPhone X nedeniyle Ocak ayında düzenlenecek olan CES 2018‘e çekilmişti. Galaxy S9 çıkış tarihi de bu dönemde belli olacaktı.

Galaxy S9'un Çıkış Tarihi Ne Zaman?

https://teknodiot.com/samsung-galaxy-s9un-en-net-goruntusu-sizdi-6773.html

Samsung Galaxy S9 modelini CES 2018‘de göremeyeceğiz. Bu cihazı bekleyenler biraz daha beklemeleri gerekiyor malesef. Geriye iki tarih daha kalıyor. Bunlardan bir tanesi MWC 2018 yani Mobil Dünya Kongresinde tanıtılması beklenirken bir diğer tarih ise 2018’in Mart ayında tanıtılması beklenmekte. Hatırlarsanız Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleri 2017’nin Mart ayında tanıtılmıştı.

 

Göz atın:   PlayStation 5 Tanıtım Tarihi Netleşti! Playstation 5 Ne Zaman Çıkacak?
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu