Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus'ın En Net Görüntüsü

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus’ın En Net Görüntüsü

Abone Ol 

Samsung’un yeni amiral gemisi serisi “S9″un yeni iki canavarı olan Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerinin yan yana en net görüntüsü sızdırıldı.

Akıllı telefonların sızıntılarını Twitter üzerinden aktaran Evan Blass (@evleaks) bu sefer Samsung’un yeni amiral gemilerini sızdırdı. Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus modellerine ait basın görsellerini yayınladı. Samsung, sosyal medya hesaplarından 25 Şubat‘ta düzenleyeceği UNPACKED etkinliğinde yeni modellerini tanıtacağını resmen açıklamıştı.

Xiaomi Mi 7’nin Fiyatı ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus'ın En Net Görüntüsü

Evan Blass (@evleaks) yine bir ilke imza atarak Twitter hesabı üzerinden Galaxy S9 serisinin basın görsellerini yayınladı. Sızdırılan yeni görselde Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerine baktığımızda bir önceki modeller Galaxy S8 ve S8 Plus modellerine benzediklerini görüyoruz. Güney Koreli teknoloji devi tarafından basına dağıtılan etkinlik davetiyelerinde Galaxy S9’un kamerasıyla ön plana çıkacağı vurgulanmıştı.

Galaxy S9 serisinde iris tarayıcı özellikli ön kamera yer alacak. Kamera tarafında kendini ileri seviyeye taşımak isteyen Samsung durmak bilmiyor. Bazı sızdırılan bilgilere göre ise Galaxy S9, 25 Şubat tarihinde düzenlenecek etkinlikte tanıttıktan sonra 1 Mart itibariyle ön siparişe sunulacak. Detaylar geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Göz atın:   Türk Yazılımcı macOS High Sierra Sürümünde Açık Buldu

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Başa dön tuşu