TeknoDiot.com
   
     

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus’ın En Net Görüntüsü

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus'ın En Net Görüntüsü Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

Samsung’un yeni amiral gemisi serisi “S9″un yeni iki canavarı olan Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerinin yan yana en net görüntüsü sızdırıldı.

Akıllı telefonların sızıntılarını Twitter üzerinden aktaran Evan Blass (@evleaks) bu sefer Samsung’un yeni amiral gemilerini sızdırdı. Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus modellerine ait basın görsellerini yayınladı. Samsung, sosyal medya hesaplarından 25 Şubat‘ta düzenleyeceği UNPACKED etkinliğinde yeni modellerini tanıtacağını resmen açıklamıştı.

Xiaomi Mi 7’nin Fiyatı ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus'ın En Net Görüntüsü Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

Evan Blass (@evleaks) yine bir ilke imza atarak Twitter hesabı üzerinden Galaxy S9 serisinin basın görsellerini yayınladı. Sızdırılan yeni görselde Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerine baktığımızda bir önceki modeller Galaxy S8 ve S8 Plus modellerine benzediklerini görüyoruz. Güney Koreli teknoloji devi tarafından basına dağıtılan etkinlik davetiyelerinde Galaxy S9’un kamerasıyla ön plana çıkacağı vurgulanmıştı.

Galaxy S9 serisinde iris tarayıcı özellikli ön kamera yer alacak. Kamera tarafında kendini ileri seviyeye taşımak isteyen Samsung durmak bilmiyor. Bazı sızdırılan bilgilere göre ise Galaxy S9, 25 Şubat tarihinde düzenlenecek etkinlikte tanıttıktan sonra 1 Mart itibariyle ön siparişe sunulacak. Detaylar geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.