Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus'ın En Net Görüntüsü
TeknoDiot.com
 
  

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus’ın En Net Görüntüsü

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus'ın En Net Görüntüsü

Samsung’un yeni amiral gemisi serisi “S9″un yeni iki canavarı olan Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerinin yan yana en net görüntüsü sızdırıldı.

Akıllı telefonların sızıntılarını Twitter üzerinden aktaran Evan Blass (@evleaks) bu sefer Samsung’un yeni amiral gemilerini sızdırdı. Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus modellerine ait basın görsellerini yayınladı. Samsung, sosyal medya hesaplarından 25 Şubat‘ta düzenleyeceği UNPACKED etkinliğinde yeni modellerini tanıtacağını resmen açıklamıştı.

Xiaomi Mi 7’nin Fiyatı ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus'ın En Net Görüntüsü

Evan Blass (@evleaks) yine bir ilke imza atarak Twitter hesabı üzerinden Galaxy S9 serisinin basın görsellerini yayınladı. Sızdırılan yeni görselde Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerine baktığımızda bir önceki modeller Galaxy S8 ve S8 Plus modellerine benzediklerini görüyoruz. Güney Koreli teknoloji devi tarafından basına dağıtılan etkinlik davetiyelerinde Galaxy S9’un kamerasıyla ön plana çıkacağı vurgulanmıştı.

Galaxy S9 serisinde iris tarayıcı özellikli ön kamera yer alacak. Kamera tarafında kendini ileri seviyeye taşımak isteyen Samsung durmak bilmiyor. Bazı sızdırılan bilgilere göre ise Galaxy S9, 25 Şubat tarihinde düzenlenecek etkinlikte tanıttıktan sonra 1 Mart itibariyle ön siparişe sunulacak. Detaylar geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Google Pixel 4 Sızdırılan Fotoğraflarla Tasarımı Netleşiyor!

Hüseyin Ceylan

SanDisk’ten 400 GB Kapasiteli microSD Kart!

Buğra Noyan

Yapay Zeka İle Üretimde Minimum Kayıp

Umut Bilgen

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.