TeknoDiot
     
     
     

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Tanıtılmadan Fiyatı Ortaya Çıktı!

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Tanıtılmadan Fiyatı Ortaya Çıktı!

Samsung’un amiral gemileri olacak olan Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelleri MWC 2018 kapsamında yakın zamanda tanıtılacak. Galaxy S9 henüz tanıtılmadan birçok sızıntısı ortaya çıkmıştı. Şimdi de Galaxy S9’un fiyatı ortaya çıktı.

Bu zamana kadar her iki model yani Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus hakkında birçok sızıntı gerçekleşmişti. Şimdi ise tanıtımına günler kala, Galaxy S9’un fiyatı ortaya çıkmış oldu.

[ilgiliicerik icerik_id=”11808″]

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Tanıtılmadan Fiyatı Ortaya Çıktı!

Galaxy S9 fiyatı tanıtıma oldukça kısa bir süre kala netlik kazanmaya başladı. Her ne kadar fiyat konusunda sızıntılar ortaya çıksa da sızdırılan bu fiyatı tanıtım gününde netleştirilecektir. Akıllı telefon sızıntılarının kralı olarak bilinen Evan Blass, Galaxy S9 serisinin Avrupa fiyatını Twitter üzerinden paylaştı. Galaxy S9’un 841 Euro ( 3910 TL ) fiyat etiketine sahip olacağını öne sürdü ve mantıken de ortalama 3800-4000 ₺ arasında olması bekleniyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”10569″]

Galaxy S9 Plus modeline gelecek olursak, Evan Blass, Galaxy S9 fiyatı 740 £ ( 837 Euro ) ve Galaxy S9 Plus fiyatı 800 £ ( 905 Euro ) olarak sızdırıldı. Galaxy S9 için Norveç’te geçerli olacağı iddia edilen 8790 NOK fiyat etiketinin, dolar karşılığı 1128 dolar, ülkemizde karşılığı ise 4237 TL yapıyor. Yakın zamanda tüm detaylar teknodiot.com üzerinde olacaktır. Takipte kalın!

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Tanıtılmadan Fiyatı Ortaya Çıktı!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Meizu 17 5G’nin Şu Zamana Kadar En Net Görüntüsü Ortaya Çıktı!

Buğra Noyan

Karşınızda Casper VIA S

Uğur Aydemir

Samsung Galaxy M40, Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.