Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Modelleri Yan Yana Sızdırıldı!

Samsung’un yeni amiral gemisi olan Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelleri yan yana sızdırıldı. 2018 yılına girmemizle beraber bu iki telefonu birlikte görme şansını yakaladık. Hadi gelin detaylara bakalım.

Samsung‘un yeni amiral gemisi Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modeli yan yana abi kardeş sızdırıldı. Şu ana kadar sızan fotoğraflar içerisinde belki de ilk defa, iki telefonu aynı karede görüyoruz. Samsung’un yeni piyasada yer alan Galaxy Note 8 satışları güzel şekilde devam ediyor.

İşte Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Modelleri

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Modelleri Yan Yana Sızdırıldı!

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelleri şık tasarımıyla dikkatleri üzerilerine çekiyor. Galaxy S9’un bir arka kameraya ve Galaxy S9 Plus’ın ise iki arka kameraya sahip oluşundan çok beraber oluşturdukları görüntü oluyor. Tasarım anlamında Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelinden çok farklı olarak gelecek en dikkat çeken arka tarafta bulunan parmak izi okuyucusu kameranın yan tarafında olması kullanıcılar tarafından pek sevilmemişti. Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelinde ise kameranın alt kısmında yer alıyor. Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerini kullanıcılar sevecek gibi duruyor. İşte yayınlanan video.

Göz atın:   Kaspersky, Windows İşletim Sisteminde Bir Sıfır Gün Açığı Keşfetti
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu