Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Modelleri Yan Yana Sızdırıldı! - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Modelleri Yan Yana Sızdırıldı!

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Modelleri Yan Yana Sızdırıldı!

Samsung’un yeni amiral gemisi olan Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelleri yan yana sızdırıldı. 2018 yılına girmemizle beraber bu iki telefonu birlikte görme şansını yakaladık. Hadi gelin detaylara bakalım.

Samsung‘un yeni amiral gemisi Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modeli yan yana abi kardeş sızdırıldı. Şu ana kadar sızan fotoğraflar içerisinde belki de ilk defa, iki telefonu aynı karede görüyoruz. Samsung’un yeni piyasada yer alan Galaxy Note 8 satışları güzel şekilde devam ediyor.

İşte Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Modelleri

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Modelleri Yan Yana Sızdırıldı!

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelleri şık tasarımıyla dikkatleri üzerilerine çekiyor. Galaxy S9’un bir arka kameraya ve Galaxy S9 Plus’ın ise iki arka kameraya sahip oluşundan çok beraber oluşturdukları görüntü oluyor. Tasarım anlamında Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelinden çok farklı olarak gelecek en dikkat çeken arka tarafta bulunan parmak izi okuyucusu kameranın yan tarafında olması kullanıcılar tarafından pek sevilmemişti. Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelinde ise kameranın alt kısmında yer alıyor. Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerini kullanıcılar sevecek gibi duruyor. İşte yayınlanan video.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


En İyi Windows Ekran Görüntüsü Alma Uygulamaları ve Araçları

Buğra Noyan

Leonardo Di Caprio’dan Amazon Ormanları İçin Mükkemmel Bağış!

Hüseyin Ceylan

Altı Yıl Sonra OnePlus One, Android 10 Güncellemesi Alıyor

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.