TeknoDiot.com
   
     

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Modelleri Yan Yana Sızdırıldı!

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Modelleri Yan Yana Sızdırıldı! Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

Samsung’un yeni amiral gemisi olan Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelleri yan yana sızdırıldı. 2018 yılına girmemizle beraber bu iki telefonu birlikte görme şansını yakaladık. Hadi gelin detaylara bakalım.

Samsung‘un yeni amiral gemisi Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modeli yan yana abi kardeş sızdırıldı. Şu ana kadar sızan fotoğraflar içerisinde belki de ilk defa, iki telefonu aynı karede görüyoruz. Samsung’un yeni piyasada yer alan Galaxy Note 8 satışları güzel şekilde devam ediyor.

İşte Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Modelleri

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Modelleri Yan Yana Sızdırıldı! Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelleri şık tasarımıyla dikkatleri üzerilerine çekiyor. Galaxy S9’un bir arka kameraya ve Galaxy S9 Plus’ın ise iki arka kameraya sahip oluşundan çok beraber oluşturdukları görüntü oluyor. Tasarım anlamında Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelinden çok farklı olarak gelecek en dikkat çeken arka tarafta bulunan parmak izi okuyucusu kameranın yan tarafında olması kullanıcılar tarafından pek sevilmemişti. Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelinde ise kameranın alt kısmında yer alıyor. Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerini kullanıcılar sevecek gibi duruyor. İşte yayınlanan video.