TeknoDiot.com
   
   

Galaxy S9 Tanıtılmadan Çakması Tanıtıldı!

Galaxy S9 Tanıtılmadan Çakması Tanıtıldı!

Galaxy S9 henüz tanıtılmadı ve Çinliler boş durmadı VKWorld S9 adındaki çakma Galaxy S9’u tanıttılar. Samsung Galaxy S9 tanıtılmadan çakması tanıtıldı. İşte detaylar.

Çakma Galaxy S9‘un detayları haberimizde. Uzun zamandır sızıntıları ile karşımıza çıkan Samsung’un amiral gemisi Galaxy S9 modeli bu seferde çakması olay oldu.  Artık tasarımda dahil olmak üzere hakkındaki birçok detayın gün yüzüne çıktığı şu günlerde Çinliler bu durumu fırsata çevirdi. Çakma Galaxy S9 modelini duyurdu. Çakma Galaxy S9’un VKWorld S9 adında.

Galaxy S9 Tanıtılmadan Çakması Tanıtıldı!

Bu zamana kadar sızdırılan Galaxy S9 modelinin tasarımıyla birebir aynı. Oldukça ince çerçevelere sahip olan modelde dikey yerleştirilmiş çift kamera, LED flaş ve parmak izi okuyucuyu da unutulmamış. VKWorld S9 modelinde 18:9 oranında 5.99 inç ekran yer alırken, 2K çözünürlük, MediaTek Helio X30, 6 GB RAM, 128 GB dahili depolama kapasitesi yer alıyor. Samsung Galaxy S9‘da dahi olmayacan 5000 mAh kapasiteli batarya yer alıyor. VKWorld S9′un fiyatı ortalama 300 dolar seviyesinde olacak.

https://teknodiot.com/galaxy-s9un-cikis-tarihi-ne-zaman-7239.html

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.