Galaxy S9 Plus’ın Render Görselleri Sızdı

Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy S9 serisinin sızıntıları devam ediyor. Bu seferde Galaxy S9 Plus’ın render görselleri sızdırıldı.

Samsung Galaxy S9‘un çıkış tarihi hakkında bazı detaylar sızdırılmıştı o haberimize hemen aşağıdan göz atabilirsiniz. Gelelim konumuza. Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelleri daha da çerçevesiz bir tasarıma sahip olacak gibi görünüyor.

Galaxy S9 Plus’ın render görselleri sızdırıldı. Sızdırılan render görsellerine bakıldığında Galaxy S9 Plus‘ın tasarımı Galaxy S8 Plus’ın tasarımına göre daha sert ve keskin olduğu gözlemleniyor. Galaxy S9 Plus render görüntüleri, telefonun tasarım detaylarını açık bir şekilde gösteriyor. Kamera ve parmak izi tarayıcısının dikey olarak tasarlanması kullanıcıların hoşuna gidebilecek tarzdan.

Twitter üzerinden akıllı telefon sızıntıları ile bilinen @OnLeaks tarafından paylaşılan bu görseller, telefonun detaylarını açık bir şekilde ortaya koyuyor. Galaxy S9 Plus modeli 6.1 inçlik ekran ile gelecek ve 157.7 x 73.8 x 8.5 mm boyutlarında olacakken Galaxy S8 Plus modeli 159.5 x 73.4 x 8.1 mm ölçülere sahip olduğunun altını çizelim. kasasının pil kapasitesinde yükselme olacak mı? Bu gerçekten merak konusu. Sızıntılara bakılınca USB Type-C girişinin yanında 3.5 mm kulaklık jakı net bir şekilde görünüyor.

Göz atın:   THY Huawei İş Birliği ile Dijital Havacılıkta Yeni Dönem!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu