TeknoDiot
     
     
     

Galaxy S9 Plus’ın Reklam Afişi Ortaya Çıktı!

Galaxy S9 Plus'ın Reklam Afişi Ortaya Çıktı!

Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy S9 Plus”ın reklam afiş görseli sızdırıldı. Güney Koreli teknoloji devi Galaxy S9 serisini 25 Şubat’ta düzenleyeceği bir etkinlikle resmen tanıtacak.

Samsung’un beklenen cihazları olan Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerinden S9 Plus’ın reklam afiş görseli sızdırıldı. Galaxy S9 serisini 25 Şubat’ta düzenleyeceği bir etkinlikle resmen tanıtacak. Lansman tarihi hızla yaklaşırken Galaxy S9 Plus modeline ait bir reklam afişi sızdırıldı. Yeni Galaxy modellerinin tanıtımına az bir zaman kala sızıntılar devam ediyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”10677″]

Samsung Galaxy S9 Plus modeli ince çerçeveleri ve 128GB varsayılan depolama alanını doğrulayan bir reklam afişi ortaya çıktı. Aslında sızdırılan görsellere baktığımız zaman tasarım anlamında Galaxy S8 Plus modelinden pek fark olduğu anlaşılmamakta. Ice universe (@UniverseIce) isimli Twitter hesabı tarafından sızdırılan reklam afişi, Gece Yarısı Siyahı renginde ve 128 GB’lık depolama alanı sahip Samsung Galaxy S9 Plus modelini gözler önüne seriyor. Reklam afişi resmi kaynaktan gelmese de daha önceki sızıntıları göz önüne aldığımızda inandırıcı göründüğünü söylemeliyiz. Son olarak tekrarlayalım Güney Koreli teknoloji devi Galaxy S9 serisini MWC 2018’de tanıtacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”10665″]

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Huawei P40 Pro Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı!

Buğra Noyan

Samsung Electronics Başkan Yardımcısı 5G’nin Gelişimi İçin Hindistan’a Gitti!

Hüseyin Ceylan

Huawei P Smart 2020 Özellikleri Ortaya Çıktı

Buğra Noyan

1 yorum

Avatar
Muhammed Ali Sevinik 13 Şubat 2018 at 11:40

Performans süper ?

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.