Galaxy S9 Geliyor! Hemde Mor? - TeknoDiot.com

Galaxy S9 Geliyor! Hemde Mor?

Abone Ol 

Samsung’un yeni çıkacak olan amiral gemisi modeli Galaxy S9’un farklı renk seçenekleriyle gelecek gibi görünüyor?

takipçi satın al
takipçi satın al

Samgung un yeni çıkacak amiral gemisiyle ilgili yeni bir iddia daha. Yayınlanan bir raporda anonim bir kaynaktan alınan bilgiye göre Galaxy S9‘da mor renk seçeneği olacağı söyleniyor. Hatırlayanlar vardır, Samsung’ un şu anki amiral gemisi olan Galaxy Note 8 ve Galaxy S8 tanıtılmadan önce de aynı iddia ortaya atılmıştı ama mor Galaxy S8’i hiç göremedik. Ancak bu seferki iddiaya göre daha koyu bir mor olması söyleniyor.

Galaxy S9 Geliyor! Hemde Mor?

Bahsedilen diğer renk seçenekleri ise Galaxy Note 8 ile sunulan renklerin aynısı. Galaxy S9′ un önü tamamen siyah kalacak ve Galaxy S9 Plus için de aynı renk seçeneklerinin aynı olacağını söyleyebiliriz Las Vegas‘ da önümüzdeki ay düzenlenecek olan yıllık Tüketici Elektroniği Fuarı (CES)‘ de Samsung’un Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus‘ ı tanıtması söylentiler arasında.

Göz atın:   Galaxy S10'un AnTuTu Test Sonuçları ve Yeni Görselleri Sızdırıldı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!