Galaxy S9 Düşürme Test Videosu Yayınlandı!

Galaxy S9 Düşürme Test Videosu Yayınlandı!

Abone Ol 

Samsung’un amiral gemisi Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerinin satışları yüz güldürmekte. Galaxy S9’un düşüme testi videosu yayınlandı.

Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy S9’da, selefi Galaxy S8’e göre yüzde 20 daha kalın Gorilla Glass 5 ekran ve 7-serisi alüminyum çerçeve kullandı. Eski modele göre oldukça sağlam olan Galaxy S9 modeline yapılan test videosu hemen aşağıda.

[ilgiliicerik icerik_id=”13173″]

Test videoları ile popüler olan, SquareTrade’ın bu sefer ki kurbanı Galaxy S9 modeli oldu. Testlere göre Galaxy S9 ve S9+’ın orta ve orta-yüksek kırılma riski sırasıyla 71 ve 76 puan iken, Galaxy S8 ve S8+’da bu puan 76 ve 77 olarak belirtilmiş. Yani haleflerine göre daha kötü paramparça olmuşlar. Corning, omuz yüksekliği düşmelerinde akıllı telefonların Gorilla Glass 5 ile yüzde 80’e varan sağlamlık vaat ediyor. Önceki Gorilla Glass 4 ile bu oran bel yüksekliğindeydi. Lafı fazla uzatmadan sizleri yayınlanan o test videosu ile baş başa bırakıyoruz. Cep telefonu alan yerler nereler? İkinci El Sıfır cep telefonumu nereye satabilirim diye düşünmenize gerek yok artık. Eğer elinizdeki cep telefonunu satmak gibi bir niyetiniz varsa ikinci el telefon alan yerlere göz atmanızı tavsiye ederiz.

[ilgiliicerik icerik_id=”12412″]

Göz atın:   Huawei P30 Serisi İle Farklı Bakıldı!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu