Galaxy S8 Uygulama İkonları Telefonunuza Nasıl Yüklenir? - TeknoDiot.com

Galaxy S8 Uygulama İkonları Telefonunuza Nasıl Yüklenir?

Abone Ol 

Samsung’un Galaxy Note 8’den bir önceki amiral gemisi olan Galaxy S8’in ikon paketini kendi telefonunuzda nasıl kullanılır?

takipçi satın al
takipçi satın al

Bu sorunun cevabı bu rehberimiz de yer alıyor. Galaxy S8’in arayüzü, Android kullanıcıları tarafından fazlaca sevildi. Hele hele ikonları bilindik Samsung ikonlarından daha farklı bir görüntü elde edince diğer akıllı telefon kullanıcıları da kendi telefonlarında da yüklenebilir mi sorusu çok geçti.

Evet sizde akıllı telefonunuzda Galaxy S8′in ikonlarını kurup kullanabilirsiniz. İkonları kurulumu için yapımcıdan sizlere iyi bir kıyak geldi. Galaxy S8 ikon paketi yapmak için telefonu root etmek gerekmiyor. Galaxy S8 TouchWiz temasını ve ikonlarını bulunduran pakette şunlar yer alıyor; Anasayfa ve kilit ekranı duvar kağıtları, uygulama simgeleri, güç menüsü simgeleri, şarj animasyonu, yuvarlanmış köşeler yer alıyor.

Galaxy S8 Uygulama İkonları Telefonunuza Nasıl Yüklenir?

Şuradan gerekli APK dosyasını indirin. Bağlantıda ki uygulamayı indirdikten sonra APK dosyasını yükleyin. Ana ekrana arka dönün.Boş bir alana basılı tutun ve Duvar Kağıtları ve Temalar ayarlarına gidin.
Tema bölümünde kullanılabilir olanlarda ikinci sırada görünen, yeni yüklediğiniz paketi seçin. Temayı etkinleştirin.

Göz atın:   Samsung Galaxy Tab Active 3 Tanıtıldı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!