Galaxy S8 Uygulama İkonları Telefonunuza Nasıl Yüklenir?

Samsung’un Galaxy Note 8’den bir önceki amiral gemisi olan Galaxy S8’in ikon paketini kendi telefonunuzda nasıl kullanılır?

Bu sorunun cevabı bu rehberimiz de yer alıyor. Galaxy S8’in arayüzü, Android kullanıcıları tarafından fazlaca sevildi. Hele hele ikonları bilindik Samsung ikonlarından daha farklı bir görüntü elde edince diğer akıllı telefon kullanıcıları da kendi telefonlarında da yüklenebilir mi sorusu çok geçti.

Evet sizde akıllı telefonunuzda Galaxy S8′in ikonlarını kurup kullanabilirsiniz. İkonları kurulumu için yapımcıdan sizlere iyi bir kıyak geldi. Galaxy S8 ikon paketi yapmak için telefonu root etmek gerekmiyor. Galaxy S8 TouchWiz temasını ve ikonlarını bulunduran pakette şunlar yer alıyor; Anasayfa ve kilit ekranı duvar kağıtları, uygulama simgeleri, güç menüsü simgeleri, şarj animasyonu, yuvarlanmış köşeler yer alıyor.

Galaxy S8 Uygulama İkonları Telefonunuza Nasıl Yüklenir?

Şuradan gerekli APK dosyasını indirin. Bağlantıda ki uygulamayı indirdikten sonra APK dosyasını yükleyin. Ana ekrana arka dönün.Boş bir alana basılı tutun ve Duvar Kağıtları ve Temalar ayarlarına gidin.
Tema bölümünde kullanılabilir olanlarda ikinci sırada görünen, yeni yüklediğiniz paketi seçin. Temayı etkinleştirin.

Göz atın:   Gülüşlerdeki Dişler Şimdi Signal'le Daha Güzel
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu