Galaxy S8 İçin Android Oreo Tarihi Belli Oldu - TeknoDiot.com

Galaxy S8 İçin Android Oreo Tarihi Belli Oldu

Abone Ol 

Samsung, Galaxy  S8 ve Galaxy  S8 Plus modellerini Android 8.0 Oreo güncellemesi ile buluşturmak için son dönemde yoğun çalışmalar içinde.

Samsung’un amiral gemisi Galaxy Note 8’den önce çıkışını gerçekleştiren Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleri için Android Oreo 8.0 güncellemesi için tarih verildi.

https://teknodiot.com/karsinizda-galaxy-a8-plus-modelinin-tum-detaylari-7431.html

2018’in İlk Ayında Android Oreo Güncellemesi

Galaxy S8 İçin Android Oreo Tarihi Belli Oldu

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Bu zamana kadar Samsung, final sürümü için herhangi bir tarih açıklamamıştı. Samsung yetkilileri Galaxy S8 için Android Oreo ne zaman yayınlanacak? Sorusuna net bir cevap vermiyorlardı. Ancak dün bir açıklama yapıldı ve Samsung’dan bir yönetici Android Oreo güncellemesi sorusuna bir cevap verdi.

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus için Android Oreo‘nun Ocak ayı sonuna kadar hazır olacağını ancak herhangi bir aksilik veya sorun olursa Şubat ayının ortalarına güncelleme sarkabilir diyerek açıkladı. Dördüncü beta sürümü hakkında ise ” çok yakında ” şeklinde bir ifade kullanılıyor. Bu hafta içlerinde bir gün Beta sürümleri yayınlanabilir. Hazırlıklı olun!

Galaxy S8 İçin Android Oreo Tarihi Belli Oldu

Göz atın:   Yerli Bulut İle Siber Güvenlik Verileri Yurt İçinde Kalıyor

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu