TeknoDiot
     
     
     

Galaxy S8 İçin Android Oreo Tarihi Belli Oldu

Galaxy S8 İçin Android Oreo Tarihi Belli Oldu

Samsung, Galaxy  S8 ve Galaxy  S8 Plus modellerini Android 8.0 Oreo güncellemesi ile buluşturmak için son dönemde yoğun çalışmalar içinde.

Samsung’un amiral gemisi Galaxy Note 8’den önce çıkışını gerçekleştiren Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleri için Android Oreo 8.0 güncellemesi için tarih verildi.

https://teknodiot.com/karsinizda-galaxy-a8-plus-modelinin-tum-detaylari-7431.html

2018’in İlk Ayında Android Oreo Güncellemesi

Galaxy S8 İçin Android Oreo Tarihi Belli Oldu

Bu zamana kadar Samsung, final sürümü için herhangi bir tarih açıklamamıştı. Samsung yetkilileri Galaxy S8 için Android Oreo ne zaman yayınlanacak? Sorusuna net bir cevap vermiyorlardı. Ancak dün bir açıklama yapıldı ve Samsung’dan bir yönetici Android Oreo güncellemesi sorusuna bir cevap verdi.

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus için Android Oreo‘nun Ocak ayı sonuna kadar hazır olacağını ancak herhangi bir aksilik veya sorun olursa Şubat ayının ortalarına güncelleme sarkabilir diyerek açıkladı. Dördüncü beta sürümü hakkında ise ” çok yakında ” şeklinde bir ifade kullanılıyor. Bu hafta içlerinde bir gün Beta sürümleri yayınlanabilir. Hazırlıklı olun!

Galaxy S8 İçin Android Oreo Tarihi Belli Oldu

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Google’ın Android Oto Sürümü Asistana Odaklanıyor!

Hüseyin Ceylan

Google Drive Kapanıyor!

Buğra Noyan

En Pahalıya Satılan 25 Alan Adı Paylaşıldı!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.