TeknoDiot.com
   
   

Galaxy S6’ya Android Oreo Güncellemesi!

Galaxy S6'ya Android Oreo Güncellemesi!

Samsung’un yeni müjdesi Galaxy S6 kullanıcılarına yönelik  oldu. Galaxy S6’ya Android Oreo güncellemesi.

Samsung amiral gemisi olan Galaxy S8 için Android Oreo güncellemesinin testlerine geçen haftalarda başlamıştı. Samsung, bu sene daha hızlı bir yazılım güncellemesi planı başlatmış olacak ki iki nesil önceki model olan Galaxy S6‘ya da Android Oreo güncellemesini yolluyor.

Samsung‘un ilk açıklamalarına göre Android Oreo sadece Galaxy S7 ve Galaxy  S8 için geleceğini belirtmişti fakat bugün Galaxy S6 kullanıcılarını mutlu edecek olan haber ile birlikte Android Oreo Galaxy S6’yı da kapsayacak.

Reddit formunun kullanıcılarından CyberConCoder‘un  yanıtladığı Galaxy S6 için Androdi Oreo gelecek mi? sorusuna verdiği yanıt şu şekildeydi ; Samsung Müşteri Hizmetleri çalışanı olumlu yanıtladı. Bu cevapla birlikte 2018‘de Galaxy S6 da Android Oreo Güncellemesini alacağı resmi olmasa da duyurulmuş oldu.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.