TeknoDiot
     
     
     

Galaxy S10 Hakkında Yeni Detaylar

Galaxy S10 Hakkında Yeni Detaylar

Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy S10 için planlar başlamış durumda. Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus‘ın ardından yeni Galaxy S üyesi S10 hakkında yeni bilgiler gelmeye başladı.

Galaxy S10 SM-G885 model numarası ile çıkış yapacak. Galaxy S10’un bazı teknik özellikleride internet üzerinden sızdırılmış durumda. Full HD çözünürlüklü 6,28 inçlik ekrana sahip olacak. Galaxy ailesinin üst segment telefonlarında gördüğümüz sonsuz ekranın yeni Galaxy modelinde de tercih edileceği belirtiliyor. 16 MP ve 24 MP olmak üzere çift kamerayla geleceği sızdırılan telefonun arka plan bulanıklaştırma çekimleri de yapılabileceği ilk gelen bilgiler arasında.

Galaxy S10 Hakkında Yeni Detaylar

[ilgiliicerik icerik_id=”17185″]

Galaxy S10 modeli Snapdragon 855 işlemcisiyle gelecek gibi dururken bu cihazda 4 GB ve 6 GB RAM yani iki farklı model olacak. Sızdırılan bazı diğer bilgiler ise Galaxy S10 Plus modeli hakkında Galaxy S10 Plus 4.000 mAh. pil kapasitesi ile gelecek. Note 9‘a verecek olan Samsung, belki ek olarak yanında S10’u da görücüye çıkarabilir. Tabii bu çıkış zamanları henüz net zamanı yok. Her an her şey olabilir.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Samsung Galaxy M30s Çıkış Tarihi Belli Oldu

Buğra Noyan

Samsung Galaxy S20 Plus Tanıtıldı! İşte Galaxy S20 Plus Özellikleri

Hüseyin Ceylan

iPhone X Sadece Türkiye’de Pahalı Değil!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.