«
  1. Ana sayfa
  2. Akıllı Telefon Haberleri
  3. Galaxy Note 9’un Özellikleri ve Görseli Sızdı!

Galaxy Note 9’un Özellikleri ve Görseli Sızdı!

Samsung’un en büyük silahı olacak olan Galaxy Note 9’un özellikleri ve görselleri sızdırıldı. Samsung’un amiral gemisi olacak olan Galaxy Note 9’un gelin sızdırılan detaylarına bakalım.

Teknik özellik bakımından nasıl Galaxy Note 8 ile Galaxy S8 Plus arasında çok büyük farklılıklar yoksa, Galaxy S9 Plus ile Galaxy Note 9 arasında çok ciddi donanım farklılıkları görmeyeceğiz. Samsung Galaxy Note 9 özellikleri ve ilk test sonuçları ortaya çıkmaya başladı. Tabii görselleride sızdırıldı. IFA 2018’de tanıtılması beklenen Galaxy Note 9 özellikleri ve görsellerine bakalım. Galaxy Npte 9’un kod adı ise SM-N960U şeklinde.

[ilgiliicerik icerik_id=”17109″]

Galaxy Note 9'un Özellikleri ve Görseli Sızdı!

Galaxy Note 9’un ayrıca test sonuçlarıda sızdırıldı. Galaxy Note 9’un kamera özelliklerinin başında f/1.5 – 2.4 arası değişken diyafram değerine sahip kamerası geliyor. Huawei gibi akıllı telefon üreticileri, 4000 mAh seviyesinde modeller çıkartmaya başladılar. Galaxy Note 9’da 3500-3700 mAh civarında batarya özelliklerine sahip pil ile gelmesi bekleniyor.

Galaxy Note 9'un Özellikleri ve Görseli Sızdı!

Test sonuçlarına baktığımız zaman Geekbench’in yapıldığı testte tekli çekirdekte 2411 puan alırken çoklu çekirdekte 8712 puan almakta. İşlemci tarafında ise Snapdragon 845 yer alacak. Diğer modellerde de Exynos 9810 işlemciyle gelecek olan Galaxy Note 9, performans olarak Galaxy S9 Plus‘a benzeyecek. 6 GB RAM ile gelecek olan Galaxy Note 9’da Android 8.1 Oreo işletim sistemi mevcut olacak. Galaxy Noteözellikleri eklenmiş, Galaxy S9+ modeli olacak gibi görünen Galaxy Note 9, bakalım başka sürprizler yapacak mı?

 

 


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *