İşte Galaxy Note 9’un Üretim Fabrikası (Video)

Samsung‘un yeni amiral gemisi Galaxy Note 9’un nasıl üretildiğini merak ediyor musunuz? Cevabının evet ise sizi aşağıya alalım.

[sp-related style=”dark” id=”27926″]

2018’in en dikkat çeken modellerinden bir tanesi olan Galaxy Note 9 hem özellikleriyle hem de fiyatı ile çok konuşuldu. Samsung mobil pazarın en büyük devlerinden bunu biliyoruz. Peki yeni amiral gemisini yani Galaxy Note 9’u nasıl üretiyor? İşte bu sorunun cevabı hemen aşağıdaki videoda. Videoda amiral gemisinin hangi üretim aşamalarından geçtiğini rahatlıkla görebilirsiniz.

Galaxy Note 9’un Üretim Süreci

[sp-related style=”dark” id=”27628″]

Videoda da göreceğiniz gibi Samsung’un Galaxy Note 9’u üretirken hiç insan elinin değmediğini göreceksiniz. Samsung’un resmi YouTube kanalı üzerinden amiral gemisinin nasıl üretildiğini gösteren bir video paylaşıldı.

Ortalama 1 dakika uzunluktaki yayınlanan video sayesinde, Samsung’un amiral gemisi telefonu Galaxy Note 9 modeli hangi üretim süreçlerinden geçtiğini rahatlıkla görebiliyorsunuz.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı