Galaxy Note 9 Nasıl Üretiliyor?

İşte Galaxy Note 9’un Üretim Fabrikası (Video)


Samsung‘un yeni amiral gemisi Galaxy Note 9’un nasıl üretildiğini merak ediyor musunuz? Cevabının evet ise sizi aşağıya alalım.

[sp-related style=”dark” id=”27926″]

2018’in en dikkat çeken modellerinden bir tanesi olan Galaxy Note 9 hem özellikleriyle hem de fiyatı ile çok konuşuldu. Samsung mobil pazarın en büyük devlerinden bunu biliyoruz. Peki yeni amiral gemisini yani Galaxy Note 9’u nasıl üretiyor? İşte bu sorunun cevabı hemen aşağıdaki videoda. Videoda amiral gemisinin hangi üretim aşamalarından geçtiğini rahatlıkla görebilirsiniz.

Galaxy Note 9’un Üretim Süreci

[sp-related style=”dark” id=”27628″]

Videoda da göreceğiniz gibi Samsung’un Galaxy Note 9’u üretirken hiç insan elinin değmediğini göreceksiniz. Samsung’un resmi YouTube kanalı üzerinden amiral gemisinin nasıl üretildiğini gösteren bir video paylaşıldı.

Ortalama 1 dakika uzunluktaki yayınlanan video sayesinde, Samsung’un amiral gemisi telefonu Galaxy Note 9 modeli hangi üretim süreçlerinden geçtiğini rahatlıkla görebiliyorsunuz.

https://youtu.be/IvQenNxR_XE

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu