TeknoDiot
   
   

İşte Galaxy Note 9’un Üretim Fabrikası (Video)

TeknoDiot İşte Galaxy Note 9'un Üretim Fabrikası (Video)

Samsung‘un yeni amiral gemisi Galaxy Note 9’un nasıl üretildiğini merak ediyor musunuz? Cevabının evet ise sizi aşağıya alalım.

[sp-related style=”dark” id=”27926″]

2018’in en dikkat çeken modellerinden bir tanesi olan Galaxy Note 9 hem özellikleriyle hem de fiyatı ile çok konuşuldu. Samsung mobil pazarın en büyük devlerinden bunu biliyoruz. Peki yeni amiral gemisini yani Galaxy Note 9’u nasıl üretiyor? İşte bu sorunun cevabı hemen aşağıdaki videoda. Videoda amiral gemisinin hangi üretim aşamalarından geçtiğini rahatlıkla görebilirsiniz.

Galaxy Note 9’un Üretim Süreci

[sp-related style=”dark” id=”27628″]

Videoda da göreceğiniz gibi Samsung’un Galaxy Note 9’u üretirken hiç insan elinin değmediğini göreceksiniz. Samsung’un resmi YouTube kanalı üzerinden amiral gemisinin nasıl üretildiğini gösteren bir video paylaşıldı.

Ortalama 1 dakika uzunluktaki yayınlanan video sayesinde, Samsung’un amiral gemisi telefonu Galaxy Note 9 modeli hangi üretim süreçlerinden geçtiğini rahatlıkla görebiliyorsunuz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


ASUS ROG Phone II İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

Buğra Noyan

Realme X2 Pro ve Realme XT Yakında ColorOS 7 Beta Güncellemesini Alacak

Buğra Noyan

Yeni Samsung Galaxy Tableti Geekbench’te Görüldü

Buğra Noyan