TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » Galaxy Note 8’de Bulunan Always on Display Özelliğini Telefonunuzda Kullanın!

Galaxy Note 8’de Bulunan Always on Display Özelliğini Telefonunuzda Kullanın!

Galaxy Note 8'de Bulunan Always on Display Özelliğini Telefonunuzda Kullanın!

Samsung’un son 2 yıldır akıllı telefonlarında popüler olan Always on Display özelliği herkes tarafından dikkat çekici olduğu kesin.

Samsung’un Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleriyle kullanmaya başladığı Always on Display yani her zaman açık ekran özelliğini artık Galaxy S6 ailesi ve Galaxy Note 5 mümkün hale geliyor. 

Peki nasıl geliyor? Diye sorabilirsiniz. Android ile ilgili tüm her şeyi bulabileceğiniz XDA Forum’un XDA Geliştiricileri Always on Display özelliğini Android 7.0 ve üzeri Samsung akıllı telefonlarda kullanılabilecek bir yöntem geliştirdi.

:: Samsung Galaxy Note 8 vs Huawei Mate 10 Karşılaştırması

:: Google Play Store’dan Muhteşem Yenilik!

Eğer sizde Android 7.0 ve üstü işletim sistemine sahip bir Samsung cihazına sahipseniz bu özelliği deneyin derim. Always on Display özelliğini Nougat sürümüne sahip Samsung modelleri için kullanıma sundu.

Burada bulunan iki adet APK dosyasını hemen indiriyorsunuz ve Samsung cihazınıza kuruyorsunuz. saat, takvim, pil durumu veya bildirimleri sürekli olarak ekranınızda fazla güç harcamadan görmenizi sağlıyor. Henüz geliştirilmekte olan ve ROOT’a ihtiyaç duyulmuyor. Tekrar altını çizelim Android 7.0 Nougat sürümüne sahip bir Samsung telefon kullanıyor olmanız gerekiyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


iPhone XR Tanıtıldı! İşte Tüm Detayları

Buğra Noyan

A101 Aktüel 9 Nisan: Huawei Y9 Prime, LED TV, Bluetooth Kulaklık ve Dahası

Buğra Noyan

Bilim İnsanları Su Altında Üretilebilecek En Yüksek Sesi Ürettiler

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.