TeknoDiot.com
   
     

Galaxy Note 8’de Bulunan Always on Display Özelliğini Telefonunuzda Kullanın!

Galaxy Note 8'de Bulunan Always on Display Özelliğini Telefonunuzda Kullanın! Akıllı Telefon Haberleri Nasıl Yapılır? Teknoloji Haberleri

Samsung’un son 2 yıldır akıllı telefonlarında popüler olan Always on Display özelliği herkes tarafından dikkat çekici olduğu kesin.

Samsung’un Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleriyle kullanmaya başladığı Always on Display yani her zaman açık ekran özelliğini artık Galaxy S6 ailesi ve Galaxy Note 5 mümkün hale geliyor. 

Peki nasıl geliyor? Diye sorabilirsiniz. Android ile ilgili tüm her şeyi bulabileceğiniz XDA Forum’un XDA Geliştiricileri Always on Display özelliğini Android 7.0 ve üzeri Samsung akıllı telefonlarda kullanılabilecek bir yöntem geliştirdi.

:: Samsung Galaxy Note 8 vs Huawei Mate 10 Karşılaştırması

:: Google Play Store’dan Muhteşem Yenilik!

Eğer sizde Android 7.0 ve üstü işletim sistemine sahip bir Samsung cihazına sahipseniz bu özelliği deneyin derim. Always on Display özelliğini Nougat sürümüne sahip Samsung modelleri için kullanıma sundu.

Burada bulunan iki adet APK dosyasını hemen indiriyorsunuz ve Samsung cihazınıza kuruyorsunuz. saat, takvim, pil durumu veya bildirimleri sürekli olarak ekranınızda fazla güç harcamadan görmenizi sağlıyor. Henüz geliştirilmekte olan ve ROOT’a ihtiyaç duyulmuyor. Tekrar altını çizelim Android 7.0 Nougat sürümüne sahip bir Samsung telefon kullanıyor olmanız gerekiyor.