Galaxy Note 8 vs iPhone 7 Plus Hız Testi

Apple’ın şuan ki amiral gemisi iPhone 7 Plus ve Samsung’un tanecik amiral gemisi olan Galaxy Note 8’in hız testi videosu yayınlandı.

Sağ köşede 6 GB RAM‘li Qualcomm’un en son işlemcisi Snapdragon 835‘li Galaxy Note 8 yer alıyor. Sol köşede ise 3 GB RAM‘li ve Apple’ın A10 Fusion işlemcili iPhone 7 Plus yer alıyor.

Samsung Galaxy Note 8, çift kamerası ve sonsuz ekranlı tasarımı ile gözleri üstünde topluyor. Galaxy Note 8, yüksek kapasiteli tam 6 GB RAM’li bir akıllı telefon pardon tam bir canavar. Bakalım bu iki cihazın hız testi nasıl olurmuş.

Kim kimi eziyor? İşte bu sorunun cevabı tam aşağıda yer alan videoda. EverythingApplePro YouTube kanalı Samsung Galaxy Note 8 ile Apple iPhone 7 Plus‘ı hız testinde kafa kafaya getiriyor. Yayınlana hız testinde uygulamalar ve oyunlar yer alıyor. Uygulamalarda SnapchatPS ExpressInstagram gibi uygulamalar yer alırken,  oyunlarda ise Asphalt ve GTA gibi akıllı telefonu yoracak oyunlar yer alıyor. Lafı fazla uzatmadan sizi Galaxy Note 8 vs iPhone 7 Plus’ın hız testi ile baş başa bırakıyoruz.

Göz atın:   Rekor Geliyor: Türkiye’de Oyun Pazarı 1 Milyar Doları Aşacak
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu