Galaxy Note 8, iPhone X’i Fena Salladı

Galaxy Note 8 OIS konusunda rakip tanımıyor. Samsung şirketi Apple ile uğraşmaya devam ediyor. Aslında büyük dev üreticiler ile uğraşmaya devam ediyor. Galaxy Note 8’in kmaera OIS test videosu yayınlandı.

Bildiğiniz üzere yeni çıkan telefonlarda OIS yani optik imaj sabitleme özelliği oldukça gündemde. OIS özelliği video çekimi sırasında oluşan titreşimlerin önüne geçiyor. Galaxy Note 8 bu konuda rakiplerini epey geride bırakmışa benziyor.

Evan Rodgers isimli Twitter kullanıcısı bir metroda OIS teknolojisinde iddialı olan dört telefonla bir test yapmış. Test sırsında kullandığı telefonlar ise Galaxy Note 8, iPhone X, Huawei Mate 10 Pro ve Pixel 2. Test sonucunda Galaxy Note 8 açık ara önde ve sıralama şu şekilde ; Galaxy Note8 > Huawe Mate 10 Pro > Pixel 2 > iPhone X

Galaxy Note 8, iPhone X'i Fena Salladı

https://teknodiot.com/galaxy-s9-tanitilmadan-cakmasi-tanitildi-8355.html

4K/60 FPS video çeken ilk telefon olan iPhone X ‘in OIS konusunda sergilediği bu performans kafalarda oldukça fazla soru işareti oluşturacağa benziyor. Çünkü çift OIS desteğine sahip olmasına rağmen performansı küçümsenmeyecek kadar düşük.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=18&v=vSDn6DgXHx0

Göz atın:   Xiaomi Mi Mix 2S Tanıtım Tarihi Belli Oldu!
Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu