TeknoDiot
     
     
     

Galatasaraylı Selçuk İnan, Samsung’a Dava Açıyor!

Galatasaraylı Selçuk İnan, Samsung'a Dava Açıyor!

Samsung’un yıldız oyuncusu Selçuk İnan, Güney Koreli teknoloji devi olan Samsung’a dava açmaya hazırlanıyor.

Galatasaray takımının ünlü futbolcusu olan Selçuk İnan, teknoloji gündeminde de yer almayı başardı. Güney Koreli şirket olan Samsung, Mart ayında Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerini resmen tanıtmıştı. Yeni amiral gemisi tüm dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de “S8” ismiyle lanse edildi. Olayda işte tamda burada başlıyor.

https://teknodiot.com/2017nin-en-cok-satan-oyunlari-belli-olmaya-basladi-4465.html

Galatasaraylı Selçuk İnan, Samsung'a Dava Açıyor!

Ancak şirketin bu isimlendirme politikasından rahatsız olan biri var. Oda ünlü futbolcu Selçuk İnan! S8’in Türkiye’deki isim hakkını elinde bulundurduğunu iddia eden Galatasaray futbol takımının kaptanı Selçuk İnan teknoloji devine dava açmaya hazırlanıyor. Yani örnek olarak Cristiano Ronaldo nasıl CR7 olarak biliniyor ve bu CR7 isim hakkı kendisindeyse. Galatasaraylı Selçuk İnan’ın da “S8” isim hakkını almış olduğu iddia edilmekte.

https://teknodiot.com/iphone-xin-ilk-kutu-acilimi-4717.html

Samsung’a marka ihlali davası açması için avukatı Rezan Epözdemir‘e talimat verdiği belirtiliyor. Ancak kafalarda da şu soru var. Selçuk İnan’ın 7 ay geçmiş bir akıllı telefon için neden şimdiye kadar yasal süreç başlatmadığı ise bir başka konu.

Galatasaraylı Selçuk İnan, Samsung'a Dava Açıyor!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Overwatch 2 Hikaye Ağırlıklı Olacak!

Hüseyin Ceylan

Turkcell Çocuklarını Geleceğe Hazırlıyor

Buğra Noyan

Samsung’dan Yeni Telefon Patenti: Sargı Ekranlı Telefon

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.