Forza Horizon 4 Sistem Gereksinimleri Daha Düşük Olacak

Forza Horizon 4 Bomba Gibi Geliyor!

Abone Ol 

Bilenler bilir Forza Horizon 3 biraz sorunlu oyundu. Oyun yapımcısı Playground Games, Forza Horizon 4’ün optimizasyonunu çok daha iyi bir şekilde yaptı.

Geçtiğimiz hafta başlayan oyun fuarı Gamescom 2018’ye damgasını vuran oyunlardan biride Forza Horizon 4 oldu. Fuarda bazı açıklamalar yapıldı. Bunlardan biri gerçekten ilginç. Serinin bir önceki oyunu olan Forza Horizon 3’ün sistem gereksinimlerinden daha düşük bir gereksinimi olduğu açıklandı.

Normalde yeni çıkacak oyun bir önceki sürümden daha iyi ve daha performans gerektiren sistem özelliklerine sahip olur ancak burada Playground Games kolları sıvamış ve öyle bir optimizasyon yapmış ki. Forza Horizon 3 neden bu kadar sorunlu olduğunu şöyle açıklayalım. Forza Horizon serisininin ilk PC oyunu olan Forza Horizon 3, bu sebeple optimizasyon konusunda bazı sorunlar yaşamıştı.

Forza Horizon 4 Bomba Gibi Geliyor!

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Oyunun yapımcı firması olan  Playground Games; Forza Horizon 4’ün optimizasyon konusunda Forza Horizon 3’te kazanılan tecrübeden yararlandığını, bu sayede sistem gereksinimlerinin bir önceki oyuna göre daha düşük olduğunu belirtildi. Forza Horizon 4 oyunu 2 Ekim 2018 PC ve Xbox One için satışa sunulacak. Ayrıca Forza Horizon 4 Türkçe altyazı seçeneğininde geleceğinin altını çizelim.

Göz atın:   PUBG'nin Xbox Sürümünde Gizli Bir Grafik Ayar Menüsü Var

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu