Fortnite’ın Sevilen Silahı Oyundan Kaldırılıyor

PUBG’ye rakip olarak görülen popüler ücretsiz Battle Royale oyunu olan Fortnite’ın oyuncular tarafından epeyce sevilen silahı oyundan kaldırılıyor.

Epic Games’in popüler oyunu Fortnite güzel bir ivme kazandı ve popülerliği sürmekte. Fortnite, yeni güncellemesi 3.5.2’yi almaya başlayacak. Oyuncuların karşısına çeşitli düzenlemelerle ve yeniliklerle çıkacak olan Fortnite yeni güncellemede beklenmedik bir değişikliği de yapmaya hazırlanıyor. Oyunculardan bazılarının en çok tercih ettiği silah olan kimi Fortnite oyuncularının şikayetleri üzerine bazı oyuncuların da adaletsizliğe sebep olduğu eleştirisini getirdiği güdümlü füze artık Fortnite’da yer almayacak.

Fortnite’ın Sevilen Silahı Oyundan Kaldırılıyor

[ilgiliicerik icerik_id=”15800″]

Daha önce yine yayınlanan güncellemelerle birlikte silahın animasyon noktasında yaşadığı problemler sebebiyle güdümlü füzenin kaldırılması kararı alınmıştı. Sorunun çözülmesi ile birlikte oyuna tekrar dahil edilen silah yeni güncellemede tamamen kaldırılmış olacak. Bunun dışında yeni güncelleme oyuna dair çeşitli hataların ve sorunların kaldırılması, silah değiştirme sürelerinin değişmesi gibi bazı yenilikleri de getiriyor. Roket fırlatıcı, Sniper, altı patlar, Crossbow ve pompalı silahta ile yeni güncelleme ile birlikte animasyonlar geliştirilecek.

Göz atın:   Quake II Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu