TeknoDiot.com
   
     

Fortnite’ın Sevilen Silahı Oyundan Kaldırılıyor

Fortnite’ın Sevilen Silahı Oyundan Kaldırılıyor Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri

PUBG’ye rakip olarak görülen popüler ücretsiz Battle Royale oyunu olan Fortnite’ın oyuncular tarafından epeyce sevilen silahı oyundan kaldırılıyor.

Epic Games’in popüler oyunu Fortnite güzel bir ivme kazandı ve popülerliği sürmekte. Fortnite, yeni güncellemesi 3.5.2’yi almaya başlayacak. Oyuncuların karşısına çeşitli düzenlemelerle ve yeniliklerle çıkacak olan Fortnite yeni güncellemede beklenmedik bir değişikliği de yapmaya hazırlanıyor. Oyunculardan bazılarının en çok tercih ettiği silah olan kimi Fortnite oyuncularının şikayetleri üzerine bazı oyuncuların da adaletsizliğe sebep olduğu eleştirisini getirdiği güdümlü füze artık Fortnite’da yer almayacak.

Fortnite’ın Sevilen Silahı Oyundan Kaldırılıyor Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri

[ilgiliicerik icerik_id=”15800″]

Daha önce yine yayınlanan güncellemelerle birlikte silahın animasyon noktasında yaşadığı problemler sebebiyle güdümlü füzenin kaldırılması kararı alınmıştı. Sorunun çözülmesi ile birlikte oyuna tekrar dahil edilen silah yeni güncellemede tamamen kaldırılmış olacak. Bunun dışında yeni güncelleme oyuna dair çeşitli hataların ve sorunların kaldırılması, silah değiştirme sürelerinin değişmesi gibi bazı yenilikleri de getiriyor. Roket fırlatıcı, Sniper, altı patlar, Crossbow ve pompalı silahta ile yeni güncelleme ile birlikte animasyonlar geliştirilecek.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.