Fortnite'ın Android Sürümünün Çıkış Tarihi

Fortnite’ın Android Sürümünün Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Sevilen popüler oyun olan Fortnite’ın mobil sürümü şuanda sadece iOS cihazlar tarafından oynanabilmekte. Android için uzun zamandır Fortnite Mobile için çalışılıyordu. Fortnite Mobile’ın Android sürümü için çıkış tarihi sonunda belli oldu.

Fortnite, milyonlarca dolar gelir elde ederken, Epic Games Mart ayında iOS sürümünü yayınladıkları oyunun Android sürümünü yayınlamak için kolları sıvamış durumda. Epic Games’in resmi blog yazısında Fortnite Android sürümünün bu yaz yayınlanacağı açıklandı.

Fortnite Android’e geliyor!

Fortnite'ın Android Sürümünün Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Android Fortnite’ın yayın zamanı olarak Epic Games hedefimiz bu yaz dedi. Epic Games’in açıklaması, “Yayın tarihi hedefimiz bu yaz. Çoğunuzun Android sürümü için heyecanlandığını biliyoruz ve paylaşacağımız yeni detaylar olduğunda, ilk sizinle paylaşacağımıza söz veriyoruz. ”

[ilgiliicerik icerik_id=”17611″]

OS sürümüne döndüğümüzde ise, birçok yeni özellik ve iyileştirmenin duyurusu yapıldı. Sesli sohbetin kullanıma sunulacağı Fortnite’da, oyuncular takım arkadaşlarıyla sohbet edebilecek, kendini veya başka bir kişiyi sessize alabilecek.

Göz atın:   İşte Age of Empires Definitive Edition'ın Çıkış Tarihi

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu