«
Fortnite'ın Android Sürümünün Çıkış Tarihi Belli Oldu! Mobil Oyun Haberleri Oyun Haberleri

Sevilen popüler oyun olan Fortnite’ın mobil sürümü şuanda sadece iOS cihazlar tarafından oynanabilmekte. Android için uzun zamandır Fortnite Mobile için çalışılıyordu. Fortnite Mobile’ın Android sürümü için çıkış tarihi sonunda belli oldu.

Fortnite, milyonlarca dolar gelir elde ederken, Epic Games Mart ayında iOS sürümünü yayınladıkları oyunun Android sürümünü yayınlamak için kolları sıvamış durumda. Epic Games’in resmi blog yazısında Fortnite Android sürümünün bu yaz yayınlanacağı açıklandı.

Fortnite Android’e geliyor!

Fortnite'ın Android Sürümünün Çıkış Tarihi Belli Oldu! Mobil Oyun Haberleri Oyun Haberleri

Android Fortnite’ın yayın zamanı olarak Epic Games hedefimiz bu yaz dedi. Epic Games’in açıklaması, “Yayın tarihi hedefimiz bu yaz. Çoğunuzun Android sürümü için heyecanlandığını biliyoruz ve paylaşacağımız yeni detaylar olduğunda, ilk sizinle paylaşacağımıza söz veriyoruz. ”

[ilgiliicerik icerik_id=”17611″]

OS sürümüne döndüğümüzde ise, birçok yeni özellik ve iyileştirmenin duyurusu yapıldı. Sesli sohbetin kullanıma sunulacağı Fortnite’da, oyuncular takım arkadaşlarıyla sohbet edebilecek, kendini veya başka bir kişiyi sessize alabilecek.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *