Fortnite, Nintendo Switch Performans Sorunlarını Düzeltecek!

Fortnite, Nintendo Switch Performans Sorunlarını Düzeltecek!

Abone Ol 

Son zamanlarda Nintendo Switch üzerinde yaşanan sorunlarla ilgili kullanıcılar tarafından oluşturulan geri bildirimler nihayet sonuç verdi ve yeni bir güncelleme ile sorunların çözüleceğini açıkladılar.

Fortnite yapımcısı olan Epic Games, Battle Royale Shooter’ın Nintendo Switch sürümünde bildirilen performans sorunlarını gidermek için Nintendo ile çalışıyor. Epic Games’e göre, Nintendo Switch’teki Fortnite, modellerin ve çevrenin düzgün bir şekilde işlenmediği sorunlardan sürekli sıkıntı yaşıyorlar ayrıca, Nintendo Switch‘teki Fortnite, sonraki her güncelleme ile daha da kötüleşen aksaklıklardan bıkmış durumdalar.

Tüm bu sorunlar Nintendo Switch versiyonunu Android ve iOS üzerinde olduğundan daha kötü hale getirirken, Epic Games, Fortnite sürüm 5.40 ile bir düzeltmenin yolda olduğunu söylüyor. Nintendo Switch’teki Fortnite’in oyunu oynamak için en kötü yol olduğunu düşünmemiz şaşırtıcı değil.

Fortnite, Nintendo Switch Performans Sorunlarını Düzeltecek!

Fortnite Nintendo Switch performansı sorunu nasıl çözülür?

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

“Oyunu bir SD karta yüklemek, yük sürelerini oluşturmak için önemli bir fark yaratır. Binalar veya ortamdaki grafikleri hızlı bir şekilde yükleyemiyorsanız, oyunu bir geçici çözüm olarak bir SD kart yerine sistem depolama alanına yüklemenizi öneririz. Bunu yapmak için, oyunu arşivleyin ve kaldırın. Daha sonrasında oyunu tekrar indirim sadece dahili hafızaya kayıt edin.” diye belirtildi.

Daha önce, Epic Games tarafından Pazar günü yeni duyurulan ‘High Stakes’ olayı, Getaway adlı sınırlı zaman modu, Wild Card olarak bilinen yeni bir kıyafet ve çeşitli yenilikler getirdi. Bu modda oyuncular haritada güvenli bir yerde saklanan bir mücevheri bulmak için başkalarıyla takım oluyor. Bu mod hakkında elimizde şuanda yeterli bilgi yok ama paylaşılan görsellere bakılarak yeni modda yeni maskeler, uçuş planörleri vb. eşyaların geleceğini anlayabiliyoruz.

Göz atın:   Oyunculara Müjde: Just Cause 4, Epic Games'te Ücretsiz Oldu!

TeknoDiot Bey

TeknoDiot Bey Diyeceksiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu