Fortnite Mücadelesi: Orkun Işıtmak-Berkcan Güven vs Ninja

Epic Games, E3 2018 için daha önce hiç yapılmamış bir Fortnite maçı hazırladığını duyurmuştu. Fortnite Karma Ünlüler adındaki bu etkinlikte Türk fenomenlerde yer alacak.

Epic Games, yetenekli 50 oyuncu ile ünlü 50 kişiyi ikişerli takımlar halinde bir araya getiriyor. Epic Games, maçı kazanan ekibin belirlediği bir hayır kurumuna tam 3 milyon dolar değerinde bağış yapacak. Hem eğlenceli bir mücadele olacak hemde anlamlı bir mücadeleye eşlik edeceğiz.

Ülkemizden de internet fenomenleri katılımı da olacak. Orkun Işıtmak Fortine tarafında Türkiye’den katılımcı olacakken, bir diğer açıklanan YouTuber ise Berkcan Güven oldu. Orkun Işıtmak eski zamanlarda oyun kanalı konsepti ile biliniyordu oyunlara Berkcan’dan daha yatkın gibi görünüyor ancak Berkcan’da iyi bir LoL’cu olarak bilinmekte.

Fortnite Mücadelesi: Orkun Işıtmak-Berkcan Güven vs Ninja

Ülkemizden şuanlık iki fenomen gitmekte. Tabii karşı tarafta birçok ünlü isim mevcut. Twitch rekorlarını altüst eden Ninja, NBA oyuncusu Paul George, oyuncu Joel McHale, YouTube yayıncısı Markiplier, Amerikan güreşçisi Tyron Woodley gibi pek çok ünlü isim bulunuyor. Oldukça ilginç ve komik anlara şahit olacağız gibi görünüyor. Orkun Işıtmak ve Berkcan Güven’in katılacağı bu maçı 13 Haziran Çarşamba günü Türkiye saatiyle 01.30’dan itibaren canlı olarak Twitch üzerinden yayınlanacak.

Göz atın:   WWE 2K18'in Kadrosu Netleşti
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu