Fortnite Mobile Android Çıkış Tarihi

Fortnite Mobile’ın Android Çıkış Tarihi Belli Oldu

Abone Ol 

PUBG Mobile’ın en büyük rakiplerinden olan Fortnite Mobile ilk olarak iOS cihazlar için çıkışını yapmıştı. Epic Games, Android için daha sonra geleceğini belirtmişti ancak çıkış tarihi bilinmiyordu. Sonunda Fortnite Mobile Android çıkış tarihi belli oldu.

takipçi satın al
takipçi satın al

Tencent Games, Android için Fortnite‘ın lansmanını gerçekleştirdi. Tencent Games’i hatırlarsınız PUBG Mobile’ın dağıtıcı firması görevini de yürütmekte. Tencent Games, oyunun yayınlanma tarihi hakkında bir bilgi vermese de paylaşılan görseller 24 Temmuz tarihini işaret ediyor. PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Fortnite: Battle Royal, oyun dünyasına öyle bir damga vurdular.

[ilgiliicerik icerik_id=”19967″]

PlayerUnknown’s Battlegrounds, PUBG Mobile adı ile ilk olarak Çin’de piyasaya sunulmuş ve sonrasında Avrupa ve Amerika’da da yayınlanmıştı. Fortnite Mobile’da ilk olarak iOS cihazlar için yayınlanmıştı. Android kullanıcıları oldukça fazla bekletildi gerçekten.

Fortnite Mobile'ın Android Çıkış Tarihi Belli Oldu

[ilgiliicerik icerik_id=”20483″]

Uzun zaman sonra gelmesi oyuncuları PUBG Mobile’dan kopartacak mı? PC sürümlerindeki rekabet mobil sürümlerde de devam edeceği görünüyor. Tencent Games, Android için Fortnite’ın lansmanını gerçekleştirdi. Şirket kesin bir tarih vermese de oyunun 24 Temmuz’da Android kullanıcılarına yayınlanması bekleniyor. Son olarak Fortnite Mobile’ın geliştiricisi olarak ‘Tencent WeGame’ görülüyor. Şirketin PUBG Mobile’dan sonra Fortnite Mobile’ın da geliştiriciliğine soyunması, mobil oyun dünyasında çok önemli bir yer edinmesini sağlayacaktır.

Göz atın:   ​Mount & Blade II: Bannerlord GOG Mağazasına Geldi

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL