Fortnite Mobile Duyuruldu! Özellikleri Heyecanlandırıyor!

PC oyuncularının severek oynadığı oyunlardan bir tanesi olan Fornite sonunda mobil platform içinde duyuruldu. Gelin detaylara beraber bakalım.

PUBG‘nin en büyük rakibi olan Fortnite başarılı bir dönem geçiriyor. Twitch’de en çok yayını yapılan oyunlar arasında olduğununda altını çizelim. Fortnite Battle Royale, team’de en çok satanlar arasında ilk sıralardan yer alan PUBG’nin anlık oyuncu sayısında geçen ilk oyun olmayı başardı. Fornite bu sefer de mobil sürümle birlikte oyuncular ile birlikte olacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”12834″]

Fornite Mobile duyuruldu ve oyunla birlikte gelecek özellikler mobil oyuncuları heyecanlandırmıyor değil. Sıkı durun! iOS ve Android için çıkacak Fornite Mobile’ın en büyük özelliği ise mobil oyuncuları PC ve PlayStation 4 oyuncularıyla beraber oyuna girme imkanı sağlayacak.

Fortnite Mobile Duyuruldu! Özellikleri Heyecanlandırıyor! Mobil Oyun Haberleri Oyun Haberleri

Gerçekten çok çok iyi bir özellik diyebiliriz. PC’niz kaldırmıyor ise veya PlayStation 4’ünüz yok ise üzülmeye son noktayı koymuş durumdalar. Böylesine geniş çaplı bir oyunda ilk kez tüm platformlar aynı anda, aynı oyuna girebilecekler. Fornite Mobile için Epic Games, aynı oynanış,  aynı içerik, aynı harita ve aynı güncellemelerin sözünü veriyor. İndirme konusunda ise 12 Mart itibariyle iOS 11 Davet Etkinliğine katılan oyunculara indirme imkanı erkenden verilecek ve ardından beta süreci başlayacak.

Epic Games, gerek testler, gerekse daha kararlı bir oyun için bizleri yavaş yavaş oyuna alacak. Birkaç haftalık test etkinliklerinin ardından da bu kez sıra Android platformuna gelecek.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı