TeknoDiot
     
     
     

Fortnite Mobile Duyuruldu! Özellikleri Heyecanlandırıyor!

Fortnite Mobile Duyuruldu! Özellikleri Heyecanlandırıyor!

PC oyuncularının severek oynadığı oyunlardan bir tanesi olan Fornite sonunda mobil platform içinde duyuruldu. Gelin detaylara beraber bakalım.

PUBG‘nin en büyük rakibi olan Fortnite başarılı bir dönem geçiriyor. Twitch’de en çok yayını yapılan oyunlar arasında olduğununda altını çizelim. Fortnite Battle Royale, team’de en çok satanlar arasında ilk sıralardan yer alan PUBG’nin anlık oyuncu sayısında geçen ilk oyun olmayı başardı. Fornite bu sefer de mobil sürümle birlikte oyuncular ile birlikte olacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”12834″]

Fornite Mobile duyuruldu ve oyunla birlikte gelecek özellikler mobil oyuncuları heyecanlandırmıyor değil. Sıkı durun! iOS ve Android için çıkacak Fornite Mobile’ın en büyük özelliği ise mobil oyuncuları PC ve PlayStation 4 oyuncularıyla beraber oyuna girme imkanı sağlayacak.

Fortnite Mobile Duyuruldu! Özellikleri Heyecanlandırıyor!

Gerçekten çok çok iyi bir özellik diyebiliriz. PC’niz kaldırmıyor ise veya PlayStation 4’ünüz yok ise üzülmeye son noktayı koymuş durumdalar. Böylesine geniş çaplı bir oyunda ilk kez tüm platformlar aynı anda, aynı oyuna girebilecekler. Fornite Mobile için Epic Games, aynı oynanış,  aynı içerik, aynı harita ve aynı güncellemelerin sözünü veriyor. İndirme konusunda ise 12 Mart itibariyle iOS 11 Davet Etkinliğine katılan oyunculara indirme imkanı erkenden verilecek ve ardından beta süreci başlayacak.

Epic Games, gerek testler, gerekse daha kararlı bir oyun için bizleri yavaş yavaş oyuna alacak. Birkaç haftalık test etkinliklerinin ardından da bu kez sıra Android platformuna gelecek.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Oyun Keyfi GameHub ile Buluta Taşınıyor

Buğra Noyan

World of Warcraft Classic Yayında

Buğra Noyan

State of Mind Sistem Gereksinimleri

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.