Fortnite Mobile Duyuruldu!

Fortnite Mobile Duyuruldu! Özellikleri Heyecanlandırıyor!

Abone Ol 

PC oyuncularının severek oynadığı oyunlardan bir tanesi olan Fornite sonunda mobil platform içinde duyuruldu. Gelin detaylara beraber bakalım.

PUBG‘nin en büyük rakibi olan Fortnite başarılı bir dönem geçiriyor. Twitch’de en çok yayını yapılan oyunlar arasında olduğununda altını çizelim. Fortnite Battle Royale, team’de en çok satanlar arasında ilk sıralardan yer alan PUBG’nin anlık oyuncu sayısında geçen ilk oyun olmayı başardı. Fornite bu sefer de mobil sürümle birlikte oyuncular ile birlikte olacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”12834″]

Fornite Mobile duyuruldu ve oyunla birlikte gelecek özellikler mobil oyuncuları heyecanlandırmıyor değil. Sıkı durun! iOS ve Android için çıkacak Fornite Mobile’ın en büyük özelliği ise mobil oyuncuları PC ve PlayStation 4 oyuncularıyla beraber oyuna girme imkanı sağlayacak.

Fortnite Mobile Duyuruldu! Özellikleri Heyecanlandırıyor!

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Gerçekten çok çok iyi bir özellik diyebiliriz. PC’niz kaldırmıyor ise veya PlayStation 4’ünüz yok ise üzülmeye son noktayı koymuş durumdalar. Böylesine geniş çaplı bir oyunda ilk kez tüm platformlar aynı anda, aynı oyuna girebilecekler. Fornite Mobile için Epic Games, aynı oynanış,  aynı içerik, aynı harita ve aynı güncellemelerin sözünü veriyor. İndirme konusunda ise 12 Mart itibariyle iOS 11 Davet Etkinliğine katılan oyunculara indirme imkanı erkenden verilecek ve ardından beta süreci başlayacak.

Epic Games, gerek testler, gerekse daha kararlı bir oyun için bizleri yavaş yavaş oyuna alacak. Birkaç haftalık test etkinliklerinin ardından da bu kez sıra Android platformuna gelecek.

Göz atın:   PUBG, 7 Mayıs Güncelleme Notları

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu