Fortnite Mobile 18 Mayıs Güncelleme Notları

Fortnite Mobile 18 Mayıs itibari ile güncelleme geldi. Bu haberimizde bu güncellemeden bahsedeceğiz.

PUBG’nin en büyük rakibi olan Fortnite’ın mobil sürümü şuanda sadece iOS cihazlarda oynanabilmekte. Fortnite Mobile sürümüne yeni bir güncelleme geldi. İşte detaylar.

KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR GÖSTERGE PANELİ

Gösterge Paneli’ni kişiselleştirebilme isteklerinize kulak verdik ve bu haftanın başlarında bu özelliği oyuna ekledik. Deneyin ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın. Bu özelliği sizlerle buluşturabilmek bize büyük heyecan veriyor!

Oyun içi Kişiselleştirilebilir Gösterge Paneli

Kişiselleştirilebilir Gösterge Paneli Şablonu

Fortnite Mobile 18 Mayıs Güncelleme Notları

SESLİ SOHBET

Azmin Zaferi’ne giden yolda iletişimin büyük bir rol oynadığının farkındayız, bu yüzden sesli sohbet özelliğini mobile de getirmek için uğraşıyoruz. Üstelik, platformları ne olursa olsun takım arkadaşlarınızla sohbet edebileceksiniz!

Ayrıca kendi mikrofonunuzu ve diğer oyuncuların sesini kısmayı veya tüm iletişim kanalları tek dokunuşta açmayı mümkün kılacak kolay yollar üzerinde de çalışıyoruz. Ekranın alt kısmında kendi mikrofonunuzu kapatmak, grubunuzdaki herkesi susturmak ve mikrofonu geri açmak için bir düğme olacak.

OYNANIŞ VE KONTROLLER

Geliştirmeler üzerinde çalışmaya devam ediyoruz. Gelişmeler arasında otomatik koşu modunun geliştirilmesi ve ateş etmenin daha iyi yollarının eklenmesi var. Bu değişiklikleri sizlerle buluşturduktan sonra, ayarlara bazı seçenekler ekleyeceğiz. Böylece seçenekleri deneyerek kendiniz için en iyi ayarları bulabileceksiniz!

YÜKLEME BOYUTU VE GÜNCELLEME SÜRECİ

Fortnite’ın mobildeki yükleme boyutunun büyüklüğünün farkındayız ve bu boyutu küçültmenin yollarını arıyoruz. Önümüzdeki birkaç güncellemede, performansı sabit tutarak güncelleme boyutlarını küçülteceğiz. Genel yama boyutlarını küçültmenin yanı sıra, güncelleme içeriklerini arka planda indirebilmenize izin verecek özellikleri de ekleyeceğiz!

ANDROID

Fortnite Android’e geliyor!

Yayın tarihi hedefimiz bu yaz. Çoğunuzun Android sürümü için heyecanlandığını biliyoruz ve paylaşacağımız yeni detaylar olduğunda, ilk sizinle paylaşacağımıza söz veriyoruz.

OYUN PERFORMANSI

Oyun performansının geliştirilebileceği bazı alanlar olduğunu görüyoruz. Oyun deneyimini (örneğin grafik kalitesini) yükseltmek için kodları düzeltmenin yanı sıra, grafik kalitesini düşürmeyi seçmeniz durumunda kullanabileceğiniz bir enerji tasarrufu modu da ekliyoruz. Bu özelliği ilk kez ekliyoruz ve geliştirmeye de devam edeceğiz.

İSTATİSTİKLER

Pek çoğunuz bizden mobilde istatistik takibi özelliği istedi. İstatistik sunucularımızı geliştirerek, mobildeki oyuncularımız da dahil olmak üzere, daha fazla oyuncumuzun ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir hale getiriyoruz. Bu özelliği, yüksek ihtimalle bu yaz, yaptığımız geliştirmelerin beklentilerimizi karşıladığına güvendiğimiz anda devreye sokmayı düşünüyoruz.

DENGELİLİK

Son olarak, dengelilik hâlâ en çok ilgilendiğimiz konulardan biri. Her güncellemede bize bildirdiğiniz çökmeleri ve diğer sorunları düzeltmeye çalışıyoruz. Eğer düzenli olarak dengelilik sorunlarıyla karşılaşıyorsanız, lütfen oyunun içindeki “Geribildirim” düğmesini kullanarak bizi haberdar edin.

Notlar Resmi Fortnite sayfasından alınmıştır.

Göz atın:   Steam Haftalık İndirimler (2-9 Mart 2020)
Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu