Fortnite’dan Büyük Vurgun Etkinliği

Epic Games’ten Fortnite için yeni bir etkinlik daha! Fortnite Büyük Vurgun Etkinliği’nin detayları ve bu etkinlikte kazanılacak olan ödüller haberimizde.

Büyük Vurgun etkinliği başladı! Yeni Kaçış SSM’yi oynayın, görevleri tamamlayarak ücretsiz kozmetik ödüller açın ve mağazadaki yeni eşyalarla ekibinizi şımartın. Plan şöyle: Adanın dört bir yanına bırakılmış mühimmat desteklerine dört kasa yüklendi ve hepsinde büyük bir mücevher bulunuyor.

Oyun ekibinizle kasalardan birinin yerini bulmalı, içindeki ganimeti almalı ve bir yandan rakiplerle savaşırken mallarla kaçmalısınız. Mücevherleri minibüslerden birine getiren ve kaçmayı başarabilen ilk dört takım  kazanacak! Bu işe var mısınız?

Mallarla birlikte kaçarsanız, daha fazla ödül açabilirsiniz. Özel Büyük Vurgun görevlerini tamamlayarak ücretsiz oyun içi kozmetik içerikler kazanın.

  • Kaçış’ta 10 maç oynayın ve 5.000 TP’yi kapın
  • Mücevher taşıyan rakiplere 500 hasar verin, İskambil Çetesi spreyini açın
  • Kaçış SSM’de 5 farklı maçta bir Mücevher al ve Nakit Akışı dalış izini aç
  • 3 görevin hepsini tamamlayın, Levye kazmasını açın

Böyle bir iş için doğru ekipmanlara ihtiyacınız olacak. Büyük Vurgun etkinliği boyunca Vurgun Kozu kıyafeti, belirli aralıklarla mağazaya gelecek. Bu kıyafet her bir ekip üyesi için birer tane, toplam dört değiştirilebilir maskeyle ve “Kelepçeli Çanta” sırt süsüyle geliyor. Kaçış setini Vurgun Planörü ile tamamla! Tüm platformlarda geçerli olan bu etkinliğe katılmak için Fortnite V5.40 güncellemesini yüklemeniz gerektiğini belirtelim.   Bir uzmana mı ihtiyacınız var? Oyun içi mağazaya yeni gelen Soygun Paketi’ni satın alarak Kırmızı Başlıklı Haydut kıyafetini, Para Çantası sırt süsünü ve 600 V-Papel’i kapın.

Fortnite'dan Büyük Vurgun Etkinliği

Göz atın:   Oyun Satışlarında Aylar Sonra İlk Kez Düşüş Yaşandı
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu