TeknoDiot
     
     
     

Fizy ile 3 Ay 3 TL’ye ‘Premium’ Keyfi

Fizy ile 3 Ay 3 TL’ye ‘Premium’ Keyfi

Türkiye’nin dijital müzik platformu fizy’de ‘Premium’ dönemi başlıyor. Fizy 3 ay 3 TL’ye Premium sahibi olabilirsiniz!

Yüksek ses kalitesinde milyonlarca şarkı, binlerce video ve onlarca radyo kanalı sunan fizy’nin Premium Paketi ile hiçbir yerde olmayan sanatçı performansları da cep telefonuna geliyor. fizy Premium, bireysel Turkcell üyelerine dinlediği şarkı kadar internet paketi kazandırıyor. fizy faturalı Turkcell müşterilerini 3 ay boyunca 3 TL’ye Premium sahibi yapıyor.

Türkiye’nin dijital müzik platformu fizy, Premium Paketi ile sıradışı bir deneyim sunuyor. Yerli-yabancı milyonlarca şarkıyı yüksek ses kalitesinde dinleme seçeneğinin yanı sıra binlerce video ve onlarca radyo kanalı sunan fizy’nin Premium Paketi ile hiçbir yerde olmayan sanatçı performansları da cep telefonuna geliyor. fizy Premium, üyelerine dinlediği şarkı kadar internet paketi kazandırıyor. 31 Aralık’a kadar ayda 100 şarkı dinleyen 250MB, 250 şarkı dinleyen 500MB ve 500 şarkı dinleyen kullanıcılar da 1GB internetin sahibi oluyor. Kampanya kapsamında yıllık fizy Premium üyeleri 3 ay boyunca 9.99 TL yerine 3 TL ödüyor.

https://teknodiot.com/apple-iphone-xin-face-idsini-tek-yumurta-ikizleri-test-etti-4885.html

Fizy ile 3 Ay 3 TL’ye ‘Premium’ Keyfi

En özel konserler ‘cep’te

Türkiye’nin ve dünyanın en ünlü sanatçılarının konserlerine  ‘cep’ten bağlanan fizy üyeleri, konser kayıtlarını da dilediği zaman dilediği yerden izleyebiliyor. Tarkan, Deniz Tekin, Mor ve Ötesi, Kadebostany, Baba Zula ve daha birçok sanatçı konserlerini fizy üyeleri için söylüyor. fizy üyeliği, web sitesinden veya iOS ve Android uygulamalarından sınırsız müzik dinleme ve video izleme imkanı sunuyor. Çevrimdışı seçeneği sayesinde, en popüler listeler internet olmadığı yerlerde de dinlenebiliyor. fizy, “Ne dinleyeceğim?” derdini de sona erdiriyor: ‘Ayrılık Şarkıları’, ‘Tatildeyim, Kopuyorum’, ‘Akşam Yemeği’, ‘Çalışmaya Çalışıyorum’ gibi binlerce hazır liste, hayatını müzikle geçirmek isteyenleri bekliyor. Uygulama tüm operatörler tarafından kullanılabiliyor. Turkcell kullanıcıları, fizy üyelikleri bitse de, radyo yayınlarını dinlemeye devam ediyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X Karşılaştırması!

Buğra Noyan

Samsung Galaxy S10’un Ön Sipariş Tarihi Belli Oldu

Buğra Noyan

Meizu 16 Plus Sound Color Limited Edition Saatler İçinde Tükendi!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.