Final Fantasy 15 Mobil Platforma Mı Geliyor?

Final Fantasy 15 Mobil Platforma Mı Geliyor?

Abone Ol 

Final Fantasy 15’in sevimli bir cep versiyonu önümüzdeki günlerde geliyor! Final Fantasy XV’in mobil versiyonu 9 Şubat’ta gelecek.

Final Fantasy XV’nin yeni yayımlanan Royal Edition’a ek olarak, Square Enix, bu yıl birçok yeni platforma gelen Final Fantasy oyununu getiriyor. Windows Edition, Mart ayında bilgisayarda piyasaya sürüldü, ancak o zamandan beri Final Fantasy XV, mobil cihazlara bundan çok farklı bir biçimde geliyor.

Rainbow Six Siege İçin “Hayal Kırıklıkları”

Final Fantasy 15 Mobil Platforma Mı Geliyor?

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Final Fantasy XV: Pocket Edition, mobil için, önümüzdeki hafta iOS ve Android için önümüzdeki hafta 9 Şubatta piyasaya sunulacak. Orijinal sürümden farklı olarak, Pocket Edition, chibi benzeri karakterler ve canavarlarla çok daha karikatürize bir sanat stili yaşıyor görünüyor. Oyun ayrıca mobil cihazlara daha iyi uyacak şekilde değiştirildi; macera izometrik bir bakış açısı ile oynanıyor ve oyuncular dünya çapındaki partilerine rehberlik ediyor ve dokunmatik ekranı kullanarak düşmanlarla savaşıyor.

Oyun aynı kalsa da 10 bölüm üzerinden oynanacak. Oyuncular sadece bir bölümü ücretsiz indirebilecek ne yazık ki. Geri kalan bölümler gerçek para ile satın alınabilecek. Umalım ki çok pahalı olmasın 🙁

 

Göz atın:   Samsung Galaxy Note 10 Tasarımı Sızdırıldı!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu