TeknoDiot
     
     
     

Film İzlemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Film İzlemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Yılda yaklaşık 150 milyar dolarlık bütçesiyle eğlence sektörünün en önemli yatırımını alan sinema, özellikle beyaz perdeye aktarılan başyapıtlarla adından sıkça söz ettiriyor. Elbette ki sinema yapıtlarındaki emeğe saygı duymakla birlikte, özellikle yoğun iş temposu nedeniyle ya da sinemaya ayıracak bütçesinin azlığından dolayı bu zevki yaşayamayan sinema severlere müjdeli bir haberimiz var. Film izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için en kaliteli filmlerin sürekli olarak güncellendiği, farklı oynatıcı seçenekleri ve kolay kullanımıyla dikkatleri çeken filminisecizle sitesinin sunduğu Full HD kalitede filmlerden bahsedeceğiz. Özellikle internet üzerinden film izleyen sinema severlerin aradığı tüm özellikleri bünyesinde barındıran, çok sayıda kategorideki binlerce farklı film seçeneğini HD görüntü ve ses imkanıyla sunan filminisecizle, son dönemlerde bizlerin de dikkatini çekmeyi başardı.

Filmler hakkında detaylı açıklamaların bulunduğu, film izleme esnasında kesilmelerin ya da kitlenmelerin en az yaşandığı bu sitede dikkatimizi çeken ilk nokta hız oldu. Çoğu film izleme sitesinin aksine reklamların minimum seviyeye indirildiği, izleyiciye hem mobil hem de bilgisayar web tarayıcılarıyla zahmetsiz kullanım imkanı sunan sitede izlediğimiz Yaratılış filminden de söz etmemek olmaz.

2009 yılının Nisan ayında vizyona giren İngiltere yapımı Yaratılış (Creation), biyografi ve dram türünün en başarılı örneklerinden birisi. Başrollerini Jenifer Connelly, Paul Bettany, Benedict Cumberbatch, Tobby Jones ve Jeremy Northam’ın paylaştığı Yaratılış, özellikle biyoloji ve evrime meraklı bilim severlerin mutlaka izlemesi gereken bir film niteliği taşımakta. Herkesin bilim dünyasından tanıdığı ve “Evrim Teorisinin” sahibi Charles Darwin’nin biyografisi niteliği taşıyan Yaratılış, onun Türlerin Kökeni adlı kitabının yazılma aşamasını, tanrı ve bilim ikilemi içerisinde geçirdiği psikolojik çöküntüleri ve bu esnada 10 yaşındaki kızını kaybediş hikayesini ele alıyor. 2009 yılında Toronto Film Festival’inin de açılış filmi olarak gösterime giren Yaratılış (Creation) dindar sinema izleyicileri tarafından eleştirilse de, 7.7 IMDB puanıyla tüm dünyanın beğenisini topladı.

Daha fazla detaya girmeden Yaratılış Türkçe altyazılı izleme imkanı sunulan web sitemizde filmi baştan sona büyük bir heyecanla izleyerek, yorumlarınızı bize göndermeyi ihmal etmeyiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Sizce Dünya’da Kaç Kişi Sosyal Medya Kullanıyor?

Buğra Noyan

Film İzlemenin Yeni Adresi

Buğra Noyan

Milli ve Yerli Uygulamalara Turkcell’den Tam Destek

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.