FIFA Mobile Oldukça İddialı!

FIFA Mobile oldukça iddialı olarak karşımıza çıkıyor. Bakalım PES bu duruma nasıl yanıt verecek.

FIFA ve PES arasında ki rekabet git gide artmaya devam diyor. PC ve PS platformu üzerinde yaşanan rekabet artık mobil dünyada da yaşanacak.

FIFA Mobile yeni sezonda EA lisansına sahip tüm oyuncu veri tabanını mobil dünyaya da aktaracağını duyurmuştu. Son yıllar da FIFA mı PES mi daha iyi sorusu aldı başını gitti adeta. Son yıllarda FIFA’nın PES’e göre daha başarılı bir grafik çizdiğini söylemek yanlış olmaz. PES, 2013’den sonra grafikleri geliştirememiş ve gerileme dönemine girmiştir.

Bu durumu bir fırsata çeviren FIFA, etkileyici ve çarpıcı grafiklerle oyun severler’in favorisi haline gelmiştir. FIFA ve PES’in çeşitli platformlarda rekabet olduğunu herkes biliyordu. Artık durum öyle bir hal aldı ki bu iki futbol devinin rekabeti mobil dünyaya kadar geldi. Yakın bir zamanda FIFA bir açıklama yaptı. FIFA, FIFA Mobile’ın yeni sezonunun Kasım ayında gerçekleşeceğini duyurdu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FIFA Mobile Yeni Sezona Neler Aktaracak?

  • Öncelikle kullanıcı profili güncellenecek
  • FIFA puanları
  • Lig ve Lig Başarıları
  • Kullanıcı Amblemleri

Dilerseniz FIFA Mobile’ı  buradan indirebilirsiniz.

Kaynak

Göz atın:   Çiftlik Yönetme Oyunu Olan Farm Manager 2018, Steam'de Yayınlandı!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu