FIFA 19’a TFF 1. Ligi Oylarınızla Gelebilir!

EA Sports’un sevilen futbol oyunu olan FIFA 19’da Türkiye Futbol Federasyonu 1. Ligi yer almasını istiyorsanız oy kullanmanız gerekecek. FIFPLay tarafından yapılan ankete göre, FIFA 19’da oyunculara hangi ligin oyuna eklenmesini istedikleri soruldu.

Eğer sizde FIFA 19‘da Türkiye 1. Ligini görmek isterseniz ankete oy verebilirsiniz. Anket sonucuna göre Türkiye TFF 1. Lig’inin de oyuna eklenmesi sağlanabilir. Şuanda bu haberi yazdığımız zaman anket oylamasında TFF 1. Ligi ilk sırada ve bu sonuç böyle devam ederse FIFA 19’da Türkiye ligini görebileceğiz. Her sene FIFPlay sitesi bu tür anket başlatmakta.

FIFA 19'a TFF 1. Ligi Oylarınızla Gelebilir!

FIFPLay tarafından yapılan ankete göre, oyunculara hangi ligin oyuna eklenmesini istedikleri soruldu. Ülkemizin en üst ligi olan Süper Lig, FIFA 19’da zaten bulunuyor, ancak bu anket sonucuna göre TFF 1. Lig’inin de oyuna eklenmesi sağlanabilir.

[ilgiliicerik icerik_id=”17011″]

Sizde FIFA 19’da TFF 1. Ligi görmek isterseniz buradan ankete katılıp oy verebilirsiniz. Şu anda tüm oyların yüzde 6’sına sahip olan Turkish TFF League, bu oranını en azından yüzde 6’nın üzerine çıkarması gerekiyor.

Göz atın:   FIFA 19'un Yeni Oyun Kapağı Belli Oldu!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu