TeknoDiot
     
     
     

FIFA 19’a TFF 1. Ligi Oylarınızla Gelebilir!

FIFA 19'a TFF 1. Ligi Oylarınızla Gelebilir!

EA Sports’un sevilen futbol oyunu olan FIFA 19’da Türkiye Futbol Federasyonu 1. Ligi yer almasını istiyorsanız oy kullanmanız gerekecek. FIFPLay tarafından yapılan ankete göre, FIFA 19’da oyunculara hangi ligin oyuna eklenmesini istedikleri soruldu.

Eğer sizde FIFA 19‘da Türkiye 1. Ligini görmek isterseniz ankete oy verebilirsiniz. Anket sonucuna göre Türkiye TFF 1. Lig’inin de oyuna eklenmesi sağlanabilir. Şuanda bu haberi yazdığımız zaman anket oylamasında TFF 1. Ligi ilk sırada ve bu sonuç böyle devam ederse FIFA 19’da Türkiye ligini görebileceğiz. Her sene FIFPlay sitesi bu tür anket başlatmakta.

FIFA 19'a TFF 1. Ligi Oylarınızla Gelebilir!

FIFPLay tarafından yapılan ankete göre, oyunculara hangi ligin oyuna eklenmesini istedikleri soruldu. Ülkemizin en üst ligi olan Süper Lig, FIFA 19’da zaten bulunuyor, ancak bu anket sonucuna göre TFF 1. Lig’inin de oyuna eklenmesi sağlanabilir.

[ilgiliicerik icerik_id=”17011″]

Sizde FIFA 19’da TFF 1. Ligi görmek isterseniz buradan ankete katılıp oy verebilirsiniz. Şu anda tüm oyların yüzde 6’sına sahip olan Turkish TFF League, bu oranını en azından yüzde 6’nın üzerine çıkarması gerekiyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Narcos’un Oyunu Yolda!

Buğra Noyan

The Last of Us II Yeni Fragmanı Büyük Tepki Aldı! (Video Yorumlara Kapatıldı)

Buğra Noyan

Yeni Xbox, PlayStation 5’ten Daha Performanslı Olacak!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.