«
FIFA 19'a TFF 1. Ligi Oylarınızla Gelebilir! Oyun Haberleri

EA Sports’un sevilen futbol oyunu olan FIFA 19’da Türkiye Futbol Federasyonu 1. Ligi yer almasını istiyorsanız oy kullanmanız gerekecek. FIFPLay tarafından yapılan ankete göre, FIFA 19’da oyunculara hangi ligin oyuna eklenmesini istedikleri soruldu.

Eğer sizde FIFA 19‘da Türkiye 1. Ligini görmek isterseniz ankete oy verebilirsiniz. Anket sonucuna göre Türkiye TFF 1. Lig’inin de oyuna eklenmesi sağlanabilir. Şuanda bu haberi yazdığımız zaman anket oylamasında TFF 1. Ligi ilk sırada ve bu sonuç böyle devam ederse FIFA 19’da Türkiye ligini görebileceğiz. Her sene FIFPlay sitesi bu tür anket başlatmakta.

FIFA 19'a TFF 1. Ligi Oylarınızla Gelebilir! Oyun Haberleri

FIFPLay tarafından yapılan ankete göre, oyunculara hangi ligin oyuna eklenmesini istedikleri soruldu. Ülkemizin en üst ligi olan Süper Lig, FIFA 19’da zaten bulunuyor, ancak bu anket sonucuna göre TFF 1. Lig’inin de oyuna eklenmesi sağlanabilir.

[ilgiliicerik icerik_id=”17011″]

Sizde FIFA 19’da TFF 1. Ligi görmek isterseniz buradan ankete katılıp oy verebilirsiniz. Şu anda tüm oyların yüzde 6’sına sahip olan Turkish TFF League, bu oranını en azından yüzde 6’nın üzerine çıkarması gerekiyor.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *