FIFA 19 ‘Hayatta Kalma’ ve Hakemsiz Oynama Modlarıyla Geliyor

Son zamanların en çok beklenen oyunlarından birisi olan FIFA 2019, son zamanlarına en popüler oyun modlarından olan “Hayatta Kalma” modunu FIFA’ya uyarlayarak geliyor.

EA Sports, yeni çıkacak olan FIFA 19‘a yeni özellikler eklemeyi sürdürüyor. Hayatta kalma ve hakemsiz oyun seçeneği ile her zaman olduğu gibi oyuncuları şaşırtmayı planlıyor.

PUBG ve Fortnite gibi oyunlardan duymaya çok alışık olduğumuz oyun modlarından olan Hayatta kalma modunu ise yapılan maç içinde attığınız her gol için takımınızdan rastgele bir oyuncu ayrılacak şekilde oyuna entegre etmişler.

Yani gol attıkça oyuncularınız sahadan ayrılacak ve hep eksik oyuncularla oyuna devam etmek zorunda kalacaksınız. Yapılan bu entegrasyon ile gerçekten oyunun sınırlarını zorlayacak oyuncular çıkacaktır.

[sp-related style=”dark” id=”20966″]

[sp-related style=”dark” id=”20553″]

Bu yenilikle beraber gelen hakemi kapatabilme özelliği ise, oyundaki tüm kuralları iptal ederek oyunculara oyunları kuralsız olarak oynama şansı veriyor. Bu eklenecek modlarla ilgili yorumlarınızı haberimizin altındaki yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.


Etiketler

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, profesyonel olarak grafik tasarım işleriyle uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı