FIFA 19 Demosu Ne Zaman Çıkacak?

FIFA 19 Demosunu Ne Zaman Oynayabileceğiz?

Abone Ol 

Evet EA Sports’un sevilen futbol oyunu FIFA 19 çıkış yapmıştı. Peki FIFA 19’un demo sürümünü ne zaman oynayabileceğiz? FIFA 19 Demosu Ne Zaman Oynanabilecek? İşte bu sorunun cevabı haberimizde yer alıyor.

FIFA serisinin çıkması beklenen yeni oyunu FIFA 19’un demosunun ne zaman yayınlanacağı belli oldu. EA Sports’dan konu ile ilgili yeni bir açıklama yapıldı. E3 2018 fuarı kapsamında ilk oynanış videoları yayınlanmış olan oyunun demosunun çıkış yayınlanacağı tarih EA ve Origin Access kullanan kimi oyuncular için gösterildi.

[sp-related style=”dark” id=”27948″]

FIFA 19 Demosunu Ne Zaman Oynayabileceğiz?

[sp-related style=”dark” id=”27294″]

28 Eylül 2018 tarihinde oyun raflarında yerini alacak olan FIFA 19’un demosunun 13 Eylül tarihinde oyuncular ile buluşacak. Ayrıca şöyle bir güzellikte yapılmış durumda. Eğer Origin ve EA Access üyeleri FIFA 19’u 8 gün önceden yani 20 Eylül’den itibaren oynamaya başlayabilecek. Switch, Xbox One, PS4 ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek. FIFA 19’un sistem gereksinimlerine hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Göz atın:   Bir Ücretsiz Oyun Daha! Yetişen Alıyor!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu