TeknoDiot.com
   
     

FIFA 19, Cristiano Ronaldo Krizi Çözüldü!

FIFA 19, Cristiano Ronaldo Krizi Çözüldü! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Xbox Haberleri

Cristiano Ronaldo, İtalyan takımı Juvenstus’a transfer olmuştu. Bu transfer FIFA 19’u oldukça fazla etkilemişti ve nasıl bir yok izleneceği merak konusu idi. FIFA 19’un Ronaldo transferinin krizi sonunda çözüldü.

Portekizli yıldız futbolcu, kapak yıldızı olduğu FIFA 19‘da önemli bir krizin patlak vermesine de sebep olmuştu. Transferin gerçekleşmesinden sonra EA Sports’un nasıl bir yok izleyeceği merak konusuydu. Real Madrid forması ile hem reeklam filminde hemde FIFA 19 oyun kapağında yer alan Cristiano Ronaldo için yeni bir reklam filmi ve görsel hazırlandı.

[ilgiliicerik icerik_id=”19027″]

Yeni hazırlanan videoda ve görselde Juventus formasıyla Ronaldo bizleri karşılıyor. Ronaldo 105 milyon euro (€) karşılığında 4 yıl boyunca Juventus forması giyecek. Peki FIFA 19’u neler etkiliyor?

  • Cristiano Ronaldo özel FIFA 19 sürümleri
  • Kutu tasarımı ve kapak yıldızı
  • Journey modu
  • Ultimate TeamFIFA 19, Cristiano Ronaldo Krizi Çözüldü! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Xbox Haberleri

Bu dört madde için henüz bir açıklama yapılmadı. Ancak bakıldığı zaman EA Sports resmi sosyal medya hesaplarında Juventus formalı Cristiano Ronaldo’nun hem videosu hemde bir görseli paylaşıldı. FIFA 19 reklamlarında Real Madrid forması giyen Ronaldo, Juventus formasıyla ilk kez göründü. Ayrıca Cristiano Ronaldo resmi Instagram hesabından da yeni FIFA 19 videosunu yayınladı.

[ilgiliicerik icerik_id=”20597″]

Excited to be a Bianconero! ⚫⚪ #ForzaJuve @EASPORTSFIFA #FIFA19

Cristiano Ronaldo (@cristiano)’in paylaştığı bir gönderi ()