FIFA 19, Cristiano Ronaldo Krizi Çözüldü

FIFA 19, Cristiano Ronaldo Krizi Çözüldü!

Abone Ol 

Cristiano Ronaldo, İtalyan takımı Juvenstus’a transfer olmuştu. Bu transfer FIFA 19’u oldukça fazla etkilemişti ve nasıl bir yok izleneceği merak konusu idi. FIFA 19’un Ronaldo transferinin krizi sonunda çözüldü.

Portekizli yıldız futbolcu, kapak yıldızı olduğu FIFA 19‘da önemli bir krizin patlak vermesine de sebep olmuştu. Transferin gerçekleşmesinden sonra EA Sports’un nasıl bir yok izleyeceği merak konusuydu. Real Madrid forması ile hem reeklam filminde hemde FIFA 19 oyun kapağında yer alan Cristiano Ronaldo için yeni bir reklam filmi ve görsel hazırlandı.

[ilgiliicerik icerik_id=”19027″]

Yeni hazırlanan videoda ve görselde Juventus formasıyla Ronaldo bizleri karşılıyor. Ronaldo 105 milyon euro (€) karşılığında 4 yıl boyunca Juventus forması giyecek. Peki FIFA 19’u neler etkiliyor?

  • Cristiano Ronaldo özel FIFA 19 sürümleri
  • Kutu tasarımı ve kapak yıldızı
  • Journey modu
  • Ultimate TeamFIFA 19, Cristiano Ronaldo Krizi Çözüldü!

Bu dört madde için henüz bir açıklama yapılmadı. Ancak bakıldığı zaman EA Sports resmi sosyal medya hesaplarında Juventus formalı Cristiano Ronaldo’nun hem videosu hemde bir görseli paylaşıldı. FIFA 19 reklamlarında Real Madrid forması giyen Ronaldo, Juventus formasıyla ilk kez göründü. Ayrıca Cristiano Ronaldo resmi Instagram hesabından da yeni FIFA 19 videosunu yayınladı.

[ilgiliicerik icerik_id=”20597″]
pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Excited to be a Bianconero! ⚫⚪ #ForzaJuve @EASPORTSFIFA #FIFA19

Cristiano Ronaldo (@cristiano)’in paylaştığı bir gönderi ()

Göz atın:   Prime Gaming’in Mart Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.



Başa dön tuşu