TeknoDiot
     
     
     

FİFA 18 Cracklendi!

FİFA 18 Cracklendi!

Evet yanlış duymadınız teknolojinin gelişimi her yöne etkiliyor. FİFA 18 daha ilk siftalarını yaparken hemen ardından crack haberi geldi.

Denuvo korumasını kullanan FIFA 18’i bu koruma pekte korumuş gözükmüyor. FİFA 18 piyasada yerini alalı çok kısa bir zaman olmasına rağmen erken bir haber geldi. FIFA 18 çok kısa sürede cracklendi. FIFA 18, STEAMPUNKS adlı bir hacker grup tarafından çıkmasının üzerinden 1 gün geçmeden kırıldı ve torrent sitelerine servis edildi.

:: Apple’dan Beklenmeyen Hareket: iOS Kaynak Kodlarını Yayınladı

Konun en ilginç tarafı ise şu, herkesin kafasında soru işareti bırakan soru FIFA 17‘nin 1 yılda cracklenmesi ancak FİFA 18’in daha resmi çıkışından 1 gün sonra cracklenip torrente servis edilmesi nasıl oluyor? FİFA 17’yi crackleyen arkadaşlarda FİFA 18’i crackleyen aynı hacker grupu olduğunun da altını çizelim. Hatta yeni oyun çıkacağı için Denuvo ile EA‘in bu izin verdiği söylenmişti.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


OPPO A11n Özellikleri ve Fiyatı Sızdırıldı!

Hüseyin Ceylan

Ford Journey Yazılım Şirketi’ni Satın Aldı!

Hüseyin Ceylan

Huawei CEO’sundan Önemli Açıklamalar!

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.