TeknoDiot.com
   
   

Fi Dizisi Güney Kore’de Bir İlki Gerçekleştirdi!

Fi Dizisi Güney Kore'de Bir İlki Gerçekleştirdi!

PuhuTV’de yani internetten üzerinden yayınlanan dizi olan “Fi” artık bir iki yaptı. Artık Fi dizisi Güney Kore’de izleyenlerle buluşacak.

Ülkemizdeki internet kullanıcılarının %16’sının izlediği “Fi” artık Güney Kore’de de yayında. Ünlü kitap yazarı olan Azra Kohen’in popüler kitap serisi “Fi-Pi-Çi” üçlemesinden bir tanesi Fi’yi anlatmakta. Fi Dizisi bilindiği gibi “Türkiye’de en çok izlenen dijital dizi” platformu olan PuhuTV‘de yayınlanıyor.

Fi Dizisi Güney Kore'de Bir İlki Gerçekleştirdi!

Fi dizisi de bunla birlikte Güney Kore’de bir ilki gerçekleştirmiş oldu. Güney Kore’de yayınlanacak olan “Fi” dizisi yapımcılar hakkında açıklama yaptılar. Güney Koreli şirketin açıklamasına bakacak olursak şöyle;

Bu başarı sayesinde ülkemizde “İnternette en çok izlenen dizi” olma ünvanına sahip olan Fi dizisini, Güney Kore’li bir yapım şirketi ülkedeki yayın haklarını satın aldı. Bu sayede Güney Kore’de yayınlanan ilk Türk dizisi ünvanını da alacak olan dizi büyük başarılara imza atmaya devam ediyor. Ayrıca dizi “Pi” adı verilen 2. sezonuyla da yakın bir tarihte Puhu Tv ve Show Tv’de yayınlanacak. Siz ne düşünüyorsunuz? Fi dizisi başarısını hakediyor mu?

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.