Fi Dizisi Güney Kore’de Bir İlki Gerçekleştirdi!

PuhuTV’de yani internetten üzerinden yayınlanan dizi olan “Fi” artık bir iki yaptı. Artık Fi dizisi Güney Kore’de izleyenlerle buluşacak.

Ülkemizdeki internet kullanıcılarının %16’sının izlediği “Fi” artık Güney Kore’de de yayında. Ünlü kitap yazarı olan Azra Kohen’in popüler kitap serisi “Fi-Pi-Çi” üçlemesinden bir tanesi Fi’yi anlatmakta. Fi Dizisi bilindiği gibi “Türkiye’de en çok izlenen dijital dizi” platformu olan PuhuTV‘de yayınlanıyor.

Fi Dizisi Güney Kore'de Bir İlki Gerçekleştirdi! İnternet Haberleri Sinema Haberleri Teknoloji Haberleri

Fi dizisi de bunla birlikte Güney Kore’de bir ilki gerçekleştirmiş oldu. Güney Kore’de yayınlanacak olan “Fi” dizisi yapımcılar hakkında açıklama yaptılar. Güney Koreli şirketin açıklamasına bakacak olursak şöyle;

Bu başarı sayesinde ülkemizde “İnternette en çok izlenen dizi” olma ünvanına sahip olan Fi dizisini, Güney Kore’li bir yapım şirketi ülkedeki yayın haklarını satın aldı. Bu sayede Güney Kore’de yayınlanan ilk Türk dizisi ünvanını da alacak olan dizi büyük başarılara imza atmaya devam ediyor. Ayrıca dizi “Pi” adı verilen 2. sezonuyla da yakın bir tarihte Puhu Tv ve Show Tv’de yayınlanacak. Siz ne düşünüyorsunuz? Fi dizisi başarısını hakediyor mu?


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı