Fi Dizisi Güney Kore’de Bir İlki Gerçekleştirdi!

PuhuTV’de yani internetten üzerinden yayınlanan dizi olan “Fi” artık bir iki yaptı. Artık Fi dizisi Güney Kore’de izleyenlerle buluşacak.

Ülkemizdeki internet kullanıcılarının %16’sının izlediği “Fi” artık Güney Kore’de de yayında. Ünlü kitap yazarı olan Azra Kohen’in popüler kitap serisi “Fi-Pi-Çi” üçlemesinden bir tanesi Fi’yi anlatmakta. Fi Dizisi bilindiği gibi “Türkiye’de en çok izlenen dijital dizi” platformu olan PuhuTV‘de yayınlanıyor.

Fi Dizisi Güney Kore'de Bir İlki Gerçekleştirdi!

Fi dizisi de bunla birlikte Güney Kore’de bir ilki gerçekleştirmiş oldu. Güney Kore’de yayınlanacak olan “Fi” dizisi yapımcılar hakkında açıklama yaptılar. Güney Koreli şirketin açıklamasına bakacak olursak şöyle;

Bu başarı sayesinde ülkemizde “İnternette en çok izlenen dizi” olma ünvanına sahip olan Fi dizisini, Güney Kore’li bir yapım şirketi ülkedeki yayın haklarını satın aldı. Bu sayede Güney Kore’de yayınlanan ilk Türk dizisi ünvanını da alacak olan dizi büyük başarılara imza atmaya devam ediyor. Ayrıca dizi “Pi” adı verilen 2. sezonuyla da yakın bir tarihte Puhu Tv ve Show Tv’de yayınlanacak. Siz ne düşünüyorsunuz? Fi dizisi başarısını hakediyor mu?

Göz atın:   Call of Duty Mobile, Bilgisayar Üzerinde!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu